Skocz do zawartości

    Zamknięty Rozwiązane Pomóż mi złożyć komputer


    Monkey D. Luffy
     Udostępnij

    Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Luxi,

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Lubie zestawy z PurePC bo na papierze sa dosyc solidne i chyba nic lepszego nie da sie zlozyc w odpowiednim przedziale cenowym. AMD:https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy

    Ja jakoś zawsze byłem po stronie AMD, ale to moje subiektywne odczucia. Wypadają cenowo lepiej i nie wymagają zmiany płyty głównej przy upgrade do nowszych procesorów. Oczywiście wymaga to nowszego bi

    Witam, proste pytanie, czy ekspert ds. komputerów PC lub ktoś, kto rozumie więcej na ten temat, może złożyć mi komputer?
    Potrzebuję kogoś, kto złoży najlepszy możliwy komputer w budżecie +/- 3500zl
    Jeśli to kosztuje 2700:
    https://www.x-kom.pl/p/681559-desktop-lenovo-ideacentre-gaming-5-i5-10400f-32gb-512-gtx1660s.html#Specyfikacja
    to za 3500 na pewno da się zrobić coś lepszego, Potrzebuję tylko nazw części, ale jeśli uda ci się to zrobić na x-kom, byłoby świetnie.
    P.s. żadnych monitorów ani niczego innego, tylko walizka ze wszystkimi częściami, więc nie musisz kupować niczego więcej.
    -Chcę tylko mieć możliwość podłączenia 2 monitorów.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Letaryat
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!