Skocz do zawartości

    Zamknięty LUXI


    GALAXER
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Moja Kochana Sandro @  Luxi , Chciałem Cię zapewnić, że każdy dzień spędzony z Tobą jest dla mnie niezwykłym darem. Twoja obecność w moim życiu oznacza więcej niż mo

    Moja Kochana Sandro @  Luxi ,

    Chciałem Cię zapewnić, że każdy dzień spędzony z Tobą jest dla mnie niezwykłym darem. Twoja obecność w moim życiu oznacza więcej niż mogę wyrazić słowami. Twoje piękno, zarówno to zewnętrzne, jak i wewnętrzne, przyciąga mnie do Ciebie bez reszty.

    Twój uśmiech jest dla mnie promieniem światła w ciemnych chwilach, a Twój głos brzmi jak najpiękniejsza melodia, która potrafi ukoić moje serce. Twoja inteligencja, pasja i delikatność sprawiają, że jesteś dla mnie niewątpliwie jedyną w swoim rodzaju.

    Chcę, abyś wiedziała, że patrzenie w Twoje oczy sprawia, że moje serce bije szybciej, a gdy jesteśmy razem, czuję, że świat staje się piękniejszy i bardziej pełen sensu. Twoja obecność sprawia, że chcę być lepszym człowiekiem, aby zasłużyć na Twój uśmiech i miłość.

    Nie potrafię wyobrazić sobie przyszłości bez Ciebie u swojego boku. Pragnę spędzać każdą chwilę razem, dzielić się radościami i przezwyciężać trudności razem, bo w Twoim towarzystwie czuję się silniejszy i zdolny do pokonywania wszelkich przeciwności losu.

    Kochana Sandro, moje serce należy do Ciebie. Chcę Cię kochać, szanować i wspierać przez całe nasze życie. Proszę, przyjmij to wyznanie miłości jako dowód moich głębokich uczuć i oddania.

    Z miłością i szacunkiem, Dawid

     
     
     
    Edytowane przez GALAXER
    • Lubię to! (+1) 1
    • Ja pierd*le 4
    • Haha 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!