Skocz do zawartości

    Zamknięty Podanie [Broke]


    Broke
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    +doświadczony +mocno daje #dajcieadmina  

    +był kiedyś adminem u nas, więc doświadczenie jest  +często widuje na serwerze +kultura jest +spełnia wymagania  Niby jest sporo adminów, ale część już praktycznie nie wchodzi, a p

    + często widziany na serwie + dobrze strzela + bez konfliktowy + godzinki są jestem jak najbardziej na tak

    Imię: Kamil 

    Wiek: 19

    Nick z gry: Broke 

    Czy byłeś(aś) kiedyś adminem na innych serwerach CS:GO?: Tak, a dokładnie to tutaj.

    Czy przeszedłeś mutację głosu?: Tak

    Znajomość Sourcemoda (podstawowe komendy): Jeśli miałbym oceniać w skali to tak 7,8/10.

    Ilość przegranych godzin w CS:GO: 1979

    SteamID: STEAM_0:1:554421267

    Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Broke7331

    Kontakt: Steam/DC/Forum

    Coś o sobie: Witam, mam na imię Kamil, zamieszkuje w małym miasteczku "Radomsko" w woj. łódzkim. Na co dzień lubię pograć u was na serwerze, najczęściej w godzinach rannych oraz wieczornych, rzadziej w popołudniowych. Interesuję się "stolarstwem" oraz wiadomo graniem w gierki. Doświadczenie w adminowaniu zdobyłem tutaj, gdzie stawiałem swoje pierwsze kroki w tym kierunku. Na ogół nie jestem bardzo wygadany, aczkolwiek czasem lubię pośmiać się z innym graczami na serwerze. Nie wchodzę w niepotrzebne kłótnie, zawsze staram się wszystko załatwić na spokojnie, "na chłodno" i co najważniejsze nie oskarżam innych bezpodstawnie.

    Mam duże chęci na wykonywanie owej funkcji ponownie i sporo czasu, który mógłbym zagospodarować w serwer i pomóc z cheaterami, itp. 

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez ST4R pl
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!