Skocz do zawartości

    Zamknięty Ban


    allblueee
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

     

    [CSK] Server Manager: WET LUCKY LUCK & >Hell Monster< & Burrows
    [AMXBans] ============================== = =============
    [AMXBans] Gesperrt von Admin: WET LUCKY LUCK
    [AMXBans] Sie können sich über Ihr Verbot beschweren @ www.cskatowice.com
    [AMXBans] Grund: 'WH. Siehe Forum'
    [AMXBans] Dauer: 'dauerhaft'
    [AMXBans] Deine SteamID: 'STEAM_0:1:455979089'
    [AMXBans] Deine IP: '87.122.1.99'
    [AMXBans] ========== = = ===================================


     

    Nie wiem, co takiego zrobiłem podczas gry, że admin pomyślał, że oszukuję. Zgłosiłem kolejnego za używanie wh i po 5-10 minutach dostałem bana :d

     

    Edit 1:

     

    Ponownie obejrzałem demo, aby wczuć się w sytuacje, w których byłem podejrzliwy, ale naprawdę nie mogę tego znaleźć.

    Nie jestem też zły, ale trochę zaskoczony, ponieważ nie wykonano zrzutów ekranu. Czy to oznacza, że administratorzy byli w 100% pewni, że oszukuję? Jeśli tak, analizowałbym wszystko runda po rundzie, a przynajmniej oczekiwałbym wyjaśnienia. Im więcej rozegrałem „tylko” 10 rund na serwerze i nie było to zbyt czasochłonne, byłbym na to otwarty. To trochę dziwne, bo naprawdę nie było żadnych podejrzanych sytuacji. Może jestem stronniczy, bo to moja własna gra i mogę wszystko wyjaśnić

     

    EDIT 2:

     

    Postanowiłem przeanalizować wszystkie moje rundy (w sumie tylko 7).

     

    Runda 4:

    ogólnie brak zabójstw podejrzanych, brak pożarów wstępnych, naturalna gra.

     

    Ostatni żywy człowiek, wszyscy terroryści byli po stronie ct (radar), dlatego logiczne było dla mnie, że jest gdzieś po stronie tt po sprawdzeniu mieszkania ct. Następnie udałem się na dach i sprawdziłem obszary, których nie obejmuje tt (radar). Kiedy zobaczyłem jego świąteczną czapkę, zastrzeliłem go (zrzut ekranu 1).

     

    Podejrzewałem, że przebywał w pobliżu szeryfa / salonu, ponieważ nasz zespół (i ja) już przeszliśmy przez hotel. Albo byłby szeryfem albo saloonem, albo szedł stamtąd w kierunku dachów, dlatego często sprawdzałem dachy. Po tym byłem prawie pewien, że był saloonem/szeryfem. Każdy gracz z dobrym wyczuciem gry zgodzi się z tym, co mówię. Ostatnią opcją dla mnie byłoby sprawdzenie pod dachem z boku.


    Runda 5:

     

    Teraz, oglądając to demo w podsumowaniu, widzę, jaki jestem opóźniony w rozwoju. Wyraźnie słychać kroki CT w hotelu, kiedy byłem na dachu (zrzut ekranu 2), po drabinie, nie widziałem przechodzącego pierwszego faceta i myślałem, że wciąż jest w drodze do drzwi, ale był inny facet w już kąt. Mogłem z łatwością zabić pierwszego faceta od góry, ale przegapiłem go.

     

    Runda 6:

    Zabity przez duo_life (prefire 1)

     

    Runda 7:

    Zabity przez duo_life (prefire 2)

     

    Runda 8 :

    Wszedłem w tryb widza, aby obejrzeć duo_life.

     

    Nie na temat, dlaczego przeszedłem w tryb spec:

    Poprosiłem adminów o zrobienie mu zrzutów ekranu (duo_life), ponieważ jego KD było całkiem dobre (1.7), ale jego ruchy myszką itp. były bzdurami. Dopadł mnie też dwa razy z takimi prefire.
    Byłem zaskoczony, że gracz z takim KD porusza się jak bot w porównaniu z innymi graczami z tym samym KD i rangą niższą niż 100.

     

    Runda 9:

    Wchodzę w spec, aby oglądać duo_life

     

    Runda 10:

    Dołączanie do tt.

    Ktoś bez głośności i słuchawek mógłby pomyśleć, że trzecie zabójstwo to włamanie, ponieważ od razu patrzę w okno hotelu.

    Słyszę, jak ktoś wspina się po drabinie (zanim dokonałem drugiego zabójstwa), więc sprawdzałem okno hotelu zaraz po drugim zabójstwie.


    Runda 11:

    Nie widzę tutaj żadnych podejrzanych sytuacji, proszę, powiedz mi, czy coś jest.

     

    Runda 12:

    Nie widzę tutaj żadnych podejrzanych sytuacji, proszę, powiedz mi, czy coś jest.

     

    Runda 13:

    Ban


    Off-Topic #2:

     

    Później oglądałem duo_life pov w Westwood. Widziałem, że dość często strzelał w okno w okolicy szeryfa i że jego zabójstwa opierały się na szczęściu. Ogólnie Westwood nie jest dobrą mapą do oceniania, czy ktoś nie oszukuje, zwłaszcza gdy na serwerze jest wielu graczy. Jest dość bałaganiarski i prawie wszyscy strzelają dookoła.

    Sprawdziłem więc na jakich mapach jeszcze grał i obejrzałem jego demo z wczorajszego popołudnia o 12:00 na mapie de_dust2x2. Doszedłem do wniosku, że nie oszukuje.

     

    Jeśli coś pominąłem, proszę dać mi znać. Jestem otwarty na wszelkie pytania. Jestem zdania, że 7 rund gry to za mało, żeby zbanować kogoś bez screenów, kto gra już chyba ponad 100 godzin na serwerze.


    To dość interesujące, że wcześniej nie byłem zbanowany :D, biorąc pod uwagę, że od dłuższego czasu mam drugie najwyższe kd w grze. Na innych serwerach noob, takich jak Mcdonalds, zostałbym już zbanowany wiele razy.

     

     

    ss1 Nie zdziw się moją bronią (skórą)

    O9s4GeY.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!