Skocz do zawartości

    Zamknięty Ban za rzekome wh


    Elizabeth
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick podczas gry: Elizabeth Data Bana: 26.01.2022 - 17:12:59 Serwer: PB Powód Bana: wh? bez zrobienia ss Screeny (paczka .zip): Twoje IP / SteamID: Wycinek z konsoli / link do bana: Dobra, j

    Każdy admin ma prawo sprawdzić podejrzanego wykonując ssy lub dając demko do rozpisania 🙂  Nie wydaje mi się żeby chodziło o kogos EGO. My nie wiemy czy to kobieta czy mezczyzna i naprawde to  be

    Nick podczas gry: Elizabeth
    
    Data Bana: 26.01.2022 - 17:12:59
    
    Serwer: PB
    
    Powód Bana: wh? bez zrobienia ss 
    
    Screeny (paczka .zip):
    
    Twoje IP / SteamID:
    
    Wycinek z konsoli / link do bana:

    Dobra, jak już się zarejestrowałam to cos napisze .  Nie wiem czy jestem aż tak dobra skoro co wejdę na serowa to od razu leci ban 🙂  

    Niech kochany admin rozpisze to bo ss nie zostały zrobione . Gram głownie na słuchawkach i shifcie 😞 (ale admin  pewnie jest głuchy na jedno ucho?)  sorry musiałam 😛  

     

    Dodam jeszcze, ze wczoraj dostałam bana na innej sieci "*****." także za  podejrzenia o wh. Tam ss miałam zrobione tydzień temu i było wszystko ok, ale wczoraj admin poprosił mnie żebym wbiła na specta i dał mi link do pobrania  programu skanu wargods (pierwszy raz miałam z tym styczność)  Grac w c.s potrafię,  ale nie jestem specjalistką od jakiś programów! .... wracając do tematu po skanie powinien pojawić się jakiś link? który się u mnie nie pojawił ( nie wiem czy ja coś żle zrobiłam, czy po prostu admin mi to zle wytłumaczył) i dostałam bana na zawsze.

    Dobra wracając do was. Ban tutaj jak i na tamtej sieci poleciał od  faceta:):)  Az takie duże EGO macie, ze  gdy zabija was dziewczyna to musicie ją  zbanować?  Już nie ważne czy zostanę odbarowana czy nie , chciałam tylko wyjaśnić sprawę bo wiem, że gram czysto, ale nie potrafię tego w jakimś stopniu wyjaśnić...Dziękuje za tą krótką przygodę.

    • Ja pierd*le 1
    • Zmieszany 3
    MOKRY LUCKY LUCK MOKRY LUCKY LUCK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!