Skocz do zawartości

    Zamknięty Prośba o ub 2 - nick wifi


    wifi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Nick podczas gry: wifi
    
    Data Bana: 12-04-21 21:50
    
    Serwer: Only Mirage 
    
    Powód Bana: Multihack
    
    Screeny (paczka .zip): 
    
    Twoje IP / SteamID:STEAM_1:1:595760219
    
    Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:595760219&advType=steamid&Submit

     

     Piszę prośbę o UB drugi raz po tym jak  @  MrXf  sprawdził moją prośbę, moim zdaniem nie słusznie wydając werdykt że cheatowałem. Chciałbym żeby ktoś bardziej przeanalizował demka biorąc pod uwagę niżej podane rzeczy:

     

    -Aima mam takiego jakiego mam, na demku może wyglądać jak przeskok na aimbocie (podsyłam link do całego fragmovie pokazującego że nie jestem jakimś borokiem co gra na aimbocie)

     

     

    -Nie grałem ponad 5-6 miesięcy w csa przez co mój movement jest dość słaby (szczególnie po grze w lige legend i valoranta)

     

    -Luckyshoty sie zdarzają i każda osoba sprawdzająca powinna o tym wiedzieć (z doświadczenia wiem, bo byłem mniej więcej rok adminem w innej sieci na serwerze only mirage [cs-soplica, sieć już upadła]

     

    -Skoro powód bana multihack to zakładam że między innymi wh, więc moim jedynym usprawiedliwieniem to mapki prefire/pick na mirage'u.

     

    -Zgłosiłem (wczoraj albo dzisiaj, nie pamiętam) cheatera który po sprawdzeniu przez admina dostał od razu bana.

     

    -Jeśli chodzi o liczbę godzin na moim koncie to grubsza sprawa. Poprzednie konto było kupione przez stronę trzecią z wbitym primem (około 1.5roku temu), a jako że to było nie zgodne z regulaminem Steam, konto zostało zawieszone bez możliwości zdjęcia blokady. Niżej screenshoty

     Brak opisu.

     

    -Temat poruszony przez @  MrXf  czyli zcheatowane osiągnięcia. Napisał że jest to banowane co jest nie zgodne z prawdą. Tutaj link do forum gdzie jest to omówione:

    https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/1747898397214648114/

    I to chyba tyle. Pozdrawiam tego kto będzie musiał to czytać.

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!