Jump to content

Cześć, ja tutaj głównie do serwera Only Mirage CS:GO, mam nadzieję, że nie popierdoliłem i pisze w dobrym temacie. xD

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć, jako iż widzimy się ostatni dzień na serwerze, to chciałbym pożegnać warte i ważne osoby dla mnie w tamtym okresie. A więc? Dragon, byłeś jednym z wielu administratorów, który nie ważne co

Mordo wez🙋‍♀️

AAA MEGA KOCHANY JESTES OIJIKEUFHGSEDJHB <333  NIE ZMIENIAJ SIE HAHAH ❤️

Cześć, jako iż widzimy się ostatni dzień na serwerze, to chciałbym pożegnać warte i ważne osoby dla mnie w tamtym okresie. A więc?

Dragon, byłeś jednym z wielu administratorów, który nie ważne co się wydarzyło, ty zawsze podchodziłeś do mojej osoby bardzo i to bardzo przyjacielsko, i będzie mi napewno brakowało naszych wspólnych rozmów które będę pamiętał i jak one przyjdą to i przyjdzie uśmiech na twarzy, który towarzyszył ze mną gdy razem mogliśmy Pograć / Pogadać chociażby chwile.
Git, tak samo jak i dragon byliście oboje ostoją dla mnie w kontekście śmiania się jak i poprawiania humoru, natomiast ty GIt, byłeś nieco podobny do Dragona co mi sie podobało, bo pisało mi sie z tobą równocześnie dobrze jak z Dragonem, do końca życia będę pamiętał nasze wspólne 1 vs 1 kosy na A, które jak zawsze przegrywałem, ale to były miłe chwile i napewno będę je ciepło wspominał..
Speedu Administrator spoceniec, ale i też dobry człowiek i warty uwagi jak osoba do pośmiania się, nawet chociażby dzisiaj chwile rozmawialiśmy i mimo, że nie znamy sie prywatnie to i tak cie polubiłem chociaż na początku uważałem cie za Administratora który jest bardzo sztywny, co do dzisiejszego dnia moja opinia o tobie zmieniła sie o 180stopni, także mam nadzieję, że kiedyś wyskoczymy na jakieś soczki, Alkoholiku ^^.
Flezu
But it Walks
Puszek 
Wam panowie, dziekuje za cudowne chwile smiechu, rozmowy i w ogóle bycia takimi moimi dobrymi znajomymi w grze, chociażby dzisiaj ten ostatni dzień pokazaliście, że poznanie was nie było błędem, błędem jest nie poznanie was, każdy z was ma coś w sobie co jest interesujące, chociażby Puszek niby na pozór dziecko, lecz bardzo umiejętne, Flezu po prostu przyjaciel :^, But it walks wybacz za te kosy w plecy lecz wiesz jak to jest, nigdy nie przegapię takiej okazji 😘 

Bezu, na początku wydawałeś mi się giga stuleją wiesz sam czego hah, lecz przez te dni zmieniłem o tobie zdanie i naprawdę jesteś w porządku Facetem, który jest i zabawny i bardzo skillowy. 
Lilworm, Administratorka która na początku była wyzywana przez dużą grupę osób, nie będę sie rozwodził przez kogo, choć Marta uważaj kogo uważasz za znajomego : ^, ale wracając, jesteś bardzo miłą kobietą, jak i też bardzo śliczną, wnioskując po zdjęciach z Steam'a, choć uważasz mnie za kampera który tylko stoi i czeka na Kose, to wiedz, że ja cie uważam za super laskę która nie jest dosyć głupia, i też zafascynowałaś mnie tym, że nie wywyższałaś się rangą robiłaś to co zawsze z uśmiechem na twarzy i to mi sie w tobie bardzo podobało, że czy jest ranga, czy jej nie ma ty zawsze z uśmiechem na twarzy wchodziłaś na serwer gdzie było wiele osób które mogły ci ten humor zepsuć..
Owieczka / Adrian

O tych panach chyba nie ma co mówić, są bardzo skillowi choć też bardzo są nie mili dla nowych osób co jest nawet dobre i nawet złe zależy jak na to patrzy, emm choć wiem, że mało tutaj napisze bo tylko ja patrzyłem na to jak potrafiliście sam na kilkunastu przeciwników, podnieść bombę zaplantować a potem jeszcze ugrać rundę, i patrząc na was widziałem w was ten uśmiech i słowo "ez" hah.
Whytti Bushi, to był dla mnie zasczyt was poznać, jak i całą resztę bo może tego nie okazywałem ale przez te miesiące gry na serwerze wiele mnie nauczyliście gdy miałem chujowy humor to mi po poprawialiście samym graniem co było cudowne, i będę was wszystkich cieplutko wspominał jesteście osobami wartymi poznania prywatnie, jak i w grze chociażby, każda minuta z wami było dla mnie zaszczytem.
I mam nadzieję, że nasze drogi sie jeszcze skrzyżują, i kiedyś wpadnę do was pogadać chociażby z każdym z was.

Pewnie nie wszystkich wymieniłem, lecz każdy kto ze mną grał / rozmawiał i się świetnie bawił, dziękuje za te chwile i polecam sie na przyszłość, a gdy będziecie mnie potrzebowali to wiecie gdzie szukać. Kacpeereek do usług.

Do zobaczenia. ^^

• Super! 6

AAA MEGA KOCHANY JESTES OIJIKEUFHGSEDJHB <333 

NIE ZMIENIAJ SIE HAHAH ❤️

• Dzięki! 1

Miło słyszeć :D Dziękuje i do zoba byku 🤠

Trzymaj się mordzia !! :D  Pewnie że widzimy się na ''soczku'' :D 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...