Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Tu nie chodzi o cfg, patrzcie na dział.    Na serwerze jest wgrany plugin, który zapisuje pierwszy nick gracza, z którym wszedł i go zatrzymuje. Jest to zabezpieczenie przed cziterami, który

Nie wiem czy to się nadaje do tego działu jak nie to przepraszam ale mam mały problem z nickiem;

od jakiegoś czasu mam na serwerze stały nick. Nie wiem czym to jest wywołane ale nie ważne ile razy go zmienię na steamie zawsze mam "Fiona" xD i chciałabym poprosić o jakąkolwiek pomoc, bo to trochę mi przeszkadza i utrudnia jak np szukam w tabelce siebie albo gram ze znajomymi i nie mogą mnie znaleźć po normalnym nicku

CFG zapisane "tylko do odczytu"?

Możliwe, że masz CFG zapisane do odczytu tak jak mówi kolega wyżej. I za każdym razem gdy odpalasz csa odpalają Ci się ustawienia te które masz w CFG aby to wyłączyć musisz znaleźć CFG 

Prawym na niego, właściwości i odznaczasz opcje (tylko do odczytu) 

Tu nie chodzi o cfg, patrzcie na dział. 

Na serwerze jest wgrany plugin, który zapisuje pierwszy nick gracza, z którym wszedł i go zatrzymuje. Jest to zabezpieczenie przed cziterami, którym zmieniają się nicki. Jak tylko wyjdzie update do pluginu, to zaktualizuję go na serwerze, co pomoże w niektórych sprawach.

W razie pytań zapraszam na pw.

• Super! 1
By Ogen Dogen,

serio nie da się tego lepiej rozwiązać? nie można po prostu zablokować zmiany obecnego nicku?

By Whytti,

Nope, plugin zapisuje w ciasteczkach i czeka na aktualizację do 2.0, gdzie będzie już można podpiąć pod mysql i będzie miał kilka dodatkowych rozwiązań

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...