Skocz do zawartości

    Zamknięty Podanie


    Fitellos
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Stawiam na nie ,ponieważ Ostatnio Był bardzo nie aktywnym graczem i gdyby był adminem to nie wiem jak by to wyglądało

    Przyjęty, zgłoś się na steam.

    Nick: Fitellos ✪ Imię: Dawid Wiek: 19 Czy przeszedłeś mutację?: Tak Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): Tutaj będę się jeszcze musiał podszkolić ale na pewno z pomocą innych adminów

    Nick: Fitellos 
    Imię: Dawid
    Wiek: 19

    Czy przeszedłeś mutację?: Tak
    Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): Tutaj będę się jeszcze musiał podszkolić ale na pewno z pomocą innych adminów szybko mi to pójdzie :D
    Ilość przegranych godzin w CS:GO: Główne konto -1,855h   Drugie konto - około 800h
    Link do profilu steam:

    Kontakt: Discord: Fitelloss#3611   E-mail: fgames@interia.pl

    SteamID: 76561198267895352

    Coś o sobie: W CS:GO gram od roku 2015/2016 z jedną dłuższą przerwą i posiadam moim zdaniem nie małe doświadczenie co pomoże mi w dokładnej ocenie gry zgłoszonych zawodników. Na serwerze przesiaduję kilka godzin dziennie i wydaję mi się, że raczej jestem na nim mile widziany ? Z charakteru jestem spokojny i naprawdę ciężko mnie zdenerwować. Poza tym trenuję piłkę nożną, dodatkowo w wolnym czasie chodzę na siłownie no i oczywiście pykam w cs'ka. 

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!