Jump to content

Recommended Posts

• Ca艂a zawarto艣膰 17
  • Temat zosta艂 za艂o偶ony
  • Ostatnia odpowied藕

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Elo jestem z Slaska聽 Zamieszkuje TG BYTOM CZECHY NIEMCY... 馃槈 taka polityka w tym kraju cza kombinowc 馃槈 Witam聽 ludzika no mam 35 zimek kiedys prowadzilem siec z kumplem oj oj dawno zniklem ale pow

Witamy 馃槀 przeczyta艂am Tw贸j wpis聽 jednym tchem 馃槀

Elo聽 Naucz si臋 pisa膰, bo bana dostaniesz xD聽

Elo jestem z Slaska聽 Zamieszkuje TG BYTOM CZECHY NIEMCY... 馃槈 taka polityka w tym kraju cza kombinowc 馃槈

Witam聽 ludzika no mam 35 zimek kiedys prowadzilem siec z kumplem oj oj dawno zniklem ale powrocilem hehe ci co zalozyli te forom to nas kumaja 馃槈 Nick Aqq.! pl / bakaj mielismy siec na slasku "arena-slask" wsio na yt nie beda infa rozp...聽 bo mnie zbanuja teraz mnie tyci przyciaglo do grania hehe powracam do formy tyci sie zmienilo w tym cs 16. i sieciach hehe ale spoko mam nadzieje ze聽 reszta all mnie przy wita jako weterana cs od poczataku hehe co sie gralo w cafejkach hehe nic ludziska tak to bywa mom nadzieje ze mi jakomos range zrobicie jako dawni ziomale sorki za pismo ale maly Buch pare piw i niedzielka jest Pozdro 馃槈

• Ja pierd*le 2
  • Haha 1

No my to si臋 chyba znamy 馃槈 Siema.

witam witam 馃槈 stare czasuu czlowiek powrocil z wiezienia 馃槢 dzieci tyci wychowane 馃槢 mom ich 3 hehe

Hmm kasiaaa cosss mi sfitaa ale musza se reset zrobic bedzie dobrze ogie jak tam 馃槈

Sryyy za spann czlowiek pisze pisze jak niewiem co hehe sorki all za spam 馃槢 ostanio siba zbanowaliscie na serwie od siedzi w inl.. pisal mi niewiem czy go komucie hehe 馃槈

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Tu masz zapas przecink贸w do wykorzystania聽馃槢

Siemka :D聽Nie kojarz臋 Ci臋, ale...do zobaczenia na serwerach!

Witamy 馃槀 przeczyta艂am Tw贸j wpis聽 jednym tchem 馃槀

Edited by DaRiA.
  • Haha 3

Elo聽

Naucz si臋 pisa膰, bo bana dostaniesz xD聽

• Ja pierd*le 1

Wiadomo艣膰 wygenerowana automatycznie:

Pow贸d: Sprawa zosta艂a wyja艣niona

Temat zosta艂 zamkni臋ty przez moderatora lub administratora, je偶eli si臋 z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...