Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 14
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć,   Ogólnie, to mam 2 propozycje:   Dodanie rangi weteran/zasłużony - Uważam, że powinno w jakiś sposób się odznaczyć tych, co zrobili wiele dla sieci. Ktoś zaraz powie: "A

Rownież jestem za tym aby dodać jakieś urozmaicenie A co do rangi to fakt, przydałaby się taka dla naprawdę zasłużonych osób ?

Ciekawy pomysł, też jestem za!  

Rownież jestem za tym aby dodać jakieś urozmaicenie :D

A co do rangi to fakt, przydałaby się taka dla naprawdę zasłużonych osób ?

• Lubię to! 3
11 godzin temu, Whytti napisał:

Dodanie rangi weteran/zasłużony - Uważam, że powinno w jakiś sposób się odznaczyć tych, co zrobili wiele dla sieci. Ktoś zaraz powie: "Ale przecież jest ranga przyjaciel". Problem w tym, że często lądują na niej osoby, które prawie niczym sobie nie zasłużyły, a dostali ją z powodu bycia na randze.

Pomysł spoko, tylko że taka będzie przydzielana według subiektywnych kryteriów. Żeby nie było potem płaczu, że "on ma a ja nie".

11 godzin temu, Whytti napisał:

Dodanie odznaczeń/trofeów

A tego już nie ma? ? @ Waterovsky @ Pogrom?

2 minuty temu, Ogen Dogen napisał:

Pomysł spoko, tylko że taka będzie przydzielana według subiektywnych kryteriów. Żeby nie było potem płaczu, że "on ma a ja nie".

A tego już nie ma? ? @ Waterovsky @ Pogrom?

Są tylko wygrane dni za reputację na profilu. 

Owszem, ta ranga tylko dla naorawdę zasłużonych osób, jak  np. Wlasnie zaksiu, Helon, itp

12 godzin temu, Whytti napisał:

2

1. Dodanie odznaczeń/trofeów - Na wielu sieciach to jest i uważam, że jest to naprawdę bardzo fajna rzecz. Możliwość odznaczenia kogoś za coś, np. za wygraną w plebiscycie w danej kategorii, albo za osiągnięcie 1000 postów, 1000 reputacji itd. Myślę, że urozmaiciło by to jakoś forum + może trochę zachęciło innych do aktywniejszego udziału.

O coś takiego mniej więcej Ci chodzi?
Z42fOhc.png

• Lubię to! 1
By Whytti,

Ta, później na ów ci wyśle inne screeny

Bardzo ciekawy pomysł jak najbardziej jestem na TAK ??

• Lubię to! 1

Myślę że jest to fajny pomysł i jakoś urozmaici forum +mała zachęta do zdobycia rangi? na Tak.

też jestem jak najbardziej za, tylko co do rangi to właśnie aby nie zaczęła być rozdawana tak jak Przyjaciel i była bardziej prestiżowa, o której przyznaniu decydowali by tylko właściciele  

a dostawałyby je najlepiej takie osoby co wymieniła Justyna właśnie, pokroju helona, zaksia, fatala itp. które miały wieloletni wkład w sieć 

• Lubię to! 2
By Ogen Dogen,

dokładnie, tak jak pisałem, ranga będzie przydzielana według subiektywnych kryteriów, tylko dla osób z największym wkładem w sieć, dlatego apeluje, żeby nie było później stękania, że "on ma, a ja nie"

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...