Jump to content

Mizu - Prośba o UB

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Ale przeciwnik nie był w dżungli. Stał na kamieniach przed nią. Ty wpatrzony w ścianę najechałeś na niego, potem proleciałeś myszką na gościa w kuchni, ale potem się powstrzymałeś (coś jakbyś ich wyli

Demko, na którym dostał bana:

33:10 - Macha sobie od lewej do prawej i nagle gdy shirjo się zbliża (na shifcie - nie było go słychać) do connecta, to się wcelowuje w niego (już od momentu gdy shirjo stoi na schodach i po nich schodzi).

Jedynie ta akcja wydaje się być pewna, jednak było kilka, które były całkiem podejrzane:

1:18 - dziwny strzał - wychylanie całkiem normalne, tylko czemu przy wychylaniu mierzy w ścianę? Chwilkę wcześniej mierzenie na typa przez ścianę, który stał przed wejściem do dźungli. Następnie przekierowanie myszki w pobliże gracza nadchodzącego z kuchni, lecz jednak się powstrzymał (może żeby się kryć?)
1:50 - nakierowanie na gracza przez skrzynkę i smoke. Mógł to być przypadek, jednak poprzednia akcja trochę temu zaprzecza.

Więcej nic nie mogłem wyłapać ciekawego, bo obecność miza ograniczyła się do 10 minut na początku meczu i 3 rund w środku, po czym dostał bana, więc nie ma zbyt wiele materiału. Myślę, że powód to był missclick, bo pewnie MrXf banował z menu admina i  przy wyborze powodu się pomylił. Aimbota raczej nie ma (choć kilka fragów na początku meczu było dziwnych, co nie znaczy, że nie mogły być czyste). Uważam, że gracz ma WH i dobrze się z tym kryje. 

Dodatkowo ciekawi mnie pewien bardzo dziwny fakt. Mizu ma kilka kont. Jedno mu skradziono, drugie ma specjalnie pod "społeczność" i na nim nie gra. Oprócz tego ma 2 konta, które nie mają prime. Mizu także chce zostać adminem na mirage. Gdy zauważyłem, że nie ma Prime na koncie, na którym gra, spoytałem o kilka rzeczy. Generalnie wygląda to tak, jakby bał się, że na koncie, na którym mu zależy pojawi się VAC, dlatego gra bez prime'a. Może nie jest to jakimś gigantycznym dowodem w sprawie, ale jest to stosunkowo dziwne.

1:18 

Dziwny strzał - wychylanie całkiem normalne, tylko czemu przy wychylaniu mierzy w ścianę?

- Nie rozumiem co jest w tym dziwnego po prostu wychylam się lekko 2 razy patrząc w ścianę po czym wychyliłem się cały robiąc flik na głowę przeciwnika.

Chwilkę wcześniej mierzenie na typa przez ścianę, który stał przed wejściem do dźungli. Następnie przekierowanie myszki w pobliże gracza nadchodzącego z kuchni, lecz jednak się powstrzymał (może żeby się kryć?)

Nie wiem jak mam to wytłumaczyć po prostu machałem myszką i tak się zdarzyło że akurat w dżungli był przeciwnik, poza tym zanim przeciwnik był w dżungli też machałem myszka w tam tą stronę co widać na demku.

1:50

nakierowanie na gracza przez skrzynkę i smoke. Mógł to być przypadek, jednak poprzednia akcja trochę temu zaprzecza.

- Jak widać przeciwnik rzucił granata w moją stronę po czym po prostu wychyliłem się i wcelowałem się w miejsce skąd granat leciał chwile czekając aż ktoś wyskoczy ze smoke

Co do ostatniej akcji z 33:10

Zacznę od tego że z konekta szedłem na mida gdzie wziąłem ak po czym skierowałem się w stronę pałaców na A, dlatego że wybuchnął flesz sprawdziłem pałace i zawróciłem na mida zobaczyć zakręt nikogo nie było i się skierowałem na shorta gdzie wskoczyłem na poręczy czy coś takiego( nie wiem jak to się dokładnie nazywa) po czym zacząłem machać od mida do konekta  sprawdzając czy ktoś nie wyjdzie i teraz skierowałem się celownikiem na konekta, dlatego że nikt nie patrzył side uznałem, że nikt już nie wyjdzie z mida ani konekta więc myślałem że przyjdzie z side. Czyli tą akcje można podsumować zwykłym fartem no ale jak kto uważa.

Faktycznie, mało materiału do oceny. 
Po obejrzeniu dema i przeanalizowaniu tego co napisał @ Whytti podtrzymuje jego zdanie.

Czasówki, które rozpisał, faktycznie dają wiele do myślenia oraz fakt z kontami gracza jest bardzo intrygujący...

Proszę opiekuna o podjęcie decyzji.  @ [CS:GO] Opiekun Only Mirage

3 godziny temu, Mizu napisał:

Nie wiem jak mam to wytłumaczyć po prostu machałem myszką i tak się zdarzyło że akurat w dżungli był przeciwnik, poza tym zanim przeciwnik był w dżungli też machałem myszka w tam tą stronę co widać na demku.

Ale przeciwnik nie był w dżungli. Stał na kamieniach przed nią. Ty wpatrzony w ścianę najechałeś na niego, potem proleciałeś myszką na gościa w kuchni, ale potem się powstrzymałeś (coś jakbyś ich wyliczał). Odwróciłeś się i strzeliłeś w swojego.

3 godziny temu, Mizu napisał:

skierowałem się celownikiem na konekta, dlatego że nikt nie patrzył side uznałem, że nikt już nie wyjdzie z mida ani konekta więc myślałem że przyjdzie z side.

Ale twój gość patrzył A przez jakiś moment, gdy ty stałeś na poręczy, słyszałeś nawet scope w dżungli.

Imo wytłumaczenie nie potwierdza twojej niewinności, ban zostaje, ale ze zmienionym powodem.

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...