Jump to content

#71 Szybka Szóstka -> Bicek


Recommended Posts

 • Cała zawartość 4
 • Temat został założony
 • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Dziś na 6 pytań odpowiedział mi @ Bicek Zapraszam do czytania! 🙂    *********************************************************************   Bardzo trudna jest umiejętności opi

Dzięki za wywiadzik pozdrawiam ❤️ 

NLg81dj.png

 

Dziś na 6 pytań odpowiedział mi @ Bicek

Zapraszam do czytania! 🙂 

 

*********************************************************************

 

Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

 

Jestem zwycięzcą. A tak na poważnie, to mam na imię Gabriel i za 9 miesięcy mam 18 lat. Wydaję mi się, że jestem bardzo miłą, a przede wszystkim towarzyską osobą. Coś tam se jeżdżę na snowboardzie i często chodzę na siłownie.

 

 Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

 

 Nie wymagam wiele od drugiej osoby, jedyne co tak naprawdę jest dla mnie ważne to szczerość i lojalność. Nie zwracam zbyt dużej uwagi na wygląd lub status materialny. Tak naprawdę to jestem dużym szczęściarzem, bo udało mi się zdobyć kilku takich przyjaciół, a nawet swoją drugą połówkę. Te osoby są bardzo bliskie memu sercu i bardzo je sobie cenię.

 

W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłeś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz? 

 

Wydaje mi się, że jestem osobą konsekwentną, aktualnie moim największym celem w życiu jest ukończenie szkoły, zdanie egzaminu zawodowego i znalezienie dobrej pracy, nie tracąc przy tym przyjaciół, dziewczyny i znajomych.

 

 Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię 🙂

 

Trafiłem tutaj przez jednego z waszych moderatorów i to tyle koniec historii.

 

W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

 

Według mnie dbanie o siebie i bycie fit jest całkiem okej, ale bez przesady nie trzeba w tym w ze sobą konkurować. Nie wiem co mogę o tym powiedzieć, jest to po prostu głupie, oczywiście to tylko moja opinia.

 

Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

 

Życie bez przyjaciół raczej nie miałoby większego sensu, ponieważ nie miałoby się z kim rozmawiać i spędzać wspólnie czasu. Prawdziwy przyjaciel powinien być szczery, miły i nie powinien odbijać kobiety. Mam kilku takich przyjaciół i jestem bardzo szczęśliwy, bardzo mocno ich kocham i bardzo szanuje. 

 

*********************************************************************

 • Lubię to! 1
 • Super! 5
Link to post
Share on other sites

Dzięki za wywiadzik pozdrawiam ❤️ 

 • Lubię to! 1
 • Super! 3
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...