Jump to content

200 użytkowników na discordzie! Konkurs!

Recommended Posts

• Cała zawartość 10
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Witajcie! Dzisiaj nastąpiła historyczna chwila dla Discorda. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy (z waszej strony), udało nam się przekroczyć próg 200 użytkowników! Wiemy, że przez pewien okre

kalambury           plus laurka   

Jestem pod wpływem alkoholu ale starłem sie jak mogłem 🙂

J7qZpwb.png

Witajcie!

Dzisiaj nastąpiła historyczna chwila dla Discorda.
Po wielu miesiącach ciężkiej pracy (z waszej strony), udało nam się przekroczyć próg 200 użytkowników!
Wiemy, że przez pewien okres za wiele się nie działo, ale w nadchodzącym roku zamierzamy to zmienić.
Wraz z administracją planujemy dla was masę konkursów, eventów i innych ciekawych rzeczy.
Chcielibyśmy podziękować  @ Admin Discord oraz  @ Opiekun Discord
a przede wszystkim naszym wszystkim użytkownikom, którzy z nami wiernie trwają.

Z okazji 200 użytkowników chcielibyśmy zorganizować konkurs.
Co trzeba zrobić? Zasady są bardzo proste, żeby wygrać musicie narysować swoje własne wyobrażenie naszej administracji (nie muszą być wszyscy).

Termin wysyłania prac mija z dniem 15 stycznia.
Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o wykonanie, ale musi to być waszego własnego wykonania.
Na zwycięzcę czeka obfita nagroda oraz ciekawe wyróżnienie.
Pracy wysyłamy w tym temacie.
Jesteśmy bardzo ciekawi waszych pomysłów, czekamy z zniecierpliwieniem, powodzenia!

Nagrody:

20 PLN PSC
Unikalna rola na serwerze Discord

VIP na serwerze Only Mirage

Życzymy wam również szczęśliwego nowego roku!

• Ja pierd*le 2
  • Super! 5

ftkT9gv.png

Siebie nie rysowałem, bo by miejsca nie starczyło.

Oczywiście administracja nie może wygrać nagrody, jednak stwierdziliśmy, że fajnie będzie wziąć udział w zabawie, szczególnie, że wiemy o sobie najwięcej (więc może komuś będzie łatwiej).

• Lubię to! 1
  • Super! 4

Stwierdziłem, że nie ma sensu trzymać tego jako tajemnicę, więc przedstawiam wam nagrody za wygranie konkursu:
20 PLN PSC
Unikalna rola na serwerze Discord

VIP na serwerze Only Mirage

• WOW! 1
  • Super! 1
By #Demolka,

Kiedy wyniki?

• 2 weeks later...

Czas oddawania prac skończył się wczoraj, więc pora poznać wyniki!

Wraz z  @ Opiekun Discord stwierdziliśmy, że konkurs wygrał @ jestem_szymon. Głównie przeważyła o tym zgadywanka, która nas dobrze odzwierciedla i przy okazji nas rozbawiła.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje @ Zuzia1, która narysowała najładniej ze wszystkich, jednak gdyby nie niedociągnięcia (brak kończyn u mnie i arka xD), to prawdopodobnie zajęłaby pierwsze miejsce. Dlatego też w ramach nagrody pocieszenia zuzia również dostanie rolę na serwerze discord.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy!

Zapraszam wszystkich do obserwowania działu discord oraz do dołączania na serwer, gdyż już niedługo odbędzie się pewien event 😉

• Dzięki! 1
  • Zmieszany 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...