Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Hejka naklejka. Proponuję zmianę kolorów na serwerze (głównie napisów). Problem jest taki, nie wiem czy tylko mi to przeszkadza czy też jest nas więcej, mianowicie nie podoba mi się fakt tego, że gdy

Osobiście sam zawsze widzę wiadomości tym bardziej ze jest jeszcze dźwięk, ale nie mówię ze zły pomysł napewno bardziej komfortowy . Jednak osobiście nie zmieniał bym na czerwony może jakiś inny jak j

Hejka naklejka. Proponuję zmianę kolorów na serwerze (głównie napisów). Problem jest taki, nie wiem czy tylko mi to przeszkadza czy też jest nas więcej, mianowicie nie podoba mi się fakt tego, że gdy piszę na sayu admina (u@) moja wiadomość wyświetla się w kolorze zielonym. Nie byłoby w tym problemu gdyby nie to iż połowa informacji jest w tym kolorze i osobiście mi się w oczach miesza i wszystko się zlewa. Dlatego też proponuję zmianę chociażby tylko koloru właśnie wiadomości na u@ żeby już nie było za dużo roboty 🙂

[EDIT] Dodaje ponieważ niektórzy nie zrozumieli..Propozycja nie dotyczy kwestii indywidualnej lecz ma być pomocna dla ogółu

• Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Według mnie jest to zmiana która wpływa na komfort pisania na u @ .  Jeśli osoba pisząca widzi kolor np czerwony jest to jakieś. Zobaczymy co na to inni op. ja osobiście na tak

Edited by PTK_Noisy

Osobiście sam zawsze widzę wiadomości tym bardziej ze jest jeszcze dźwięk, ale nie mówię ze zły pomysł napewno bardziej komfortowy . Jednak osobiście nie zmieniał bym na czerwony może jakiś inny jak już np. Niebieski jaskrawy 😉  
  @ [CS 1.6] Admin PaintBall
Co wy o tym sądzicie 😉 

• Lubię to! 1
29 minut temu, dymeek napisał:

Jak ci sie zlewa to sobie zmien kolor czatu i tyle

Nie chodzi tu o zmianę tylko dla niej a dla całej administracji serwera - tak przynajmniej zrozumiałam z tego postu. Ma poprawić to wszystkim widoczność jakby nie patrzeć NAJWAŻNIEJSZYCH informacji dla admina na serwerze. Więc jeśli zmieniać to wszystkim, a nie osobno.

Jestem jak najbardziej za, mocny, jaskrawy (lecz czytelny) kolor. Tak by na sayu od razu rzucał się w oczy 🙂

• Dzięki! 1

Niestety nie przeskoczymy tego, bo nie mamy do dyspozycji całej palety kolorów 😉 Jedynie zielony, żółty i kolor drużyny.

Dlatego jest jeszcze trąbka, gdy piszecie na u@.

Jak już ogen wyżej wspomniał mamy do dyspozycji 4 kolory: Czerwony, Niebieski, Zielony oraz tzw. Default. Default color to nic innego jak kolor ustawiony przez was w configu. (con_color w RGB np con_color "255 255 255" będzie wam wyświetlać na biało chat oraz wszystkie informacje generowane przez serwer na kolor Default`owy) 

Taka to już jest ta gra, że mamy pewne ograniczenia. 

Dlatego temat zamykam bo i tak nie jestem w stanie nic z tym zrobić.

• Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...