Jump to content

Pytanie Tygodnia #73

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jak ktoś lubi niespodzianki czy adrenalinke to w sumie czemu nie... Człowieka powinno się pokochać za charakter a  nie za wygląd, ale w dzisiejszych czasach to różnie z tym 🙂 zalety są takie że można

Co myślisz na temat randek w ciemno? Poszedłbyś/poszłabyś na taką randkę? Jakie ryzyko wiąże się z takimi spotkaniami i jakie są zalety takich spotkań według Ciebie?

Poszedłbym, czemu nie 😁   Wiadomo, ryzyko takie, że spotkam kogoś takiego jak ja, ale z czystej ciekawości...

https://i.imgur.com/tZqvcWl.png

Co myślisz na temat randek w ciemno? Poszedłbyś/poszłabyś na taką randkę? Jakie ryzyko wiąże się z takimi spotkaniami i jakie są zalety takich spotkań według Ciebie?

• Ja pierd*le 1
  • Super! 1

Jak ktoś lubi niespodzianki czy adrenalinke to w sumie czemu nie... Człowieka powinno się pokochać za charakter a  nie za wygląd, ale w dzisiejszych czasach to różnie z tym 🙂 zalety są takie że można człowieka poznać totalnie od podszewki bez jakiegoś wcześniejszego nastawienia się że już się tą osobę zna, a wady no wiadomo że nie wiadomo na kogo  trafisz 😉

• Lubię to! 3
  • Super! 2

Byłem kilka razy... Może nie na 'typowych' randkach, ale na spotkaniach "w ciemno" lub "pół ciemno (XD)" (po prostu z osobą poznaną przez internet) i nie żałowałem ani razu :D

Co do ryzyka, zależy na kogo trafisz... Ja osobiście źle nie trafiałem, bo zwykle dłuuugo rozmawiałem przez ts/mess etc., poznając tym samym osobę, z którą moooże kiedyś przyjdzie mi się spotkać na żywo.

Zalety: Mile spędzony czas

Wady: Kurczące się fundusze na koncie bankowym XDD

• Ja pierd*le 1
  • Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...