Skocz do zawartości

    Zamknięty #66 Szybka Szóstka -> pHORY


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @pHORY  Szybka Szóstka robiona już jaaaaakiś czas temu, ale jest! ?    Zapraszam do czytania ! ?    ???   1. Każdy ma problem z opisa

    A no Michaś ? znamy się mnóstwo czasu, wiele rozmów i spotkań ? ogromnie się ciesze, że Cię poznałem byczku

    Dobry wywiad jak zawsze ,leci plusik +1 ?

    H8cG3Et.png

     

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @pHORY :D Szybka Szóstka robiona już jaaaaakiś czas temu, ale jest! ? 

     

    Zapraszam do czytania ! ? 

     

    ???

     

    1. Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości. Ale liczę, że z Tobą będzie inaczej ? Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?

     

     Hmm Mam na imię Michał, mieszkam w Białej Podlaskiej. We wrześniu skończyłem studia na AWF, u siebie na kierunku Wychowanie Fizyczne w Służbach Mundurowych. Obecnie trochę zajmuję się e-biznesem. Przeważnie jestem spokojny i miły, rzadko się denerwuję, ale często mi odwala i wydrę ryja bez powodu, czy coś zrobię głupiego haha? a tym bardziej jak jestem z pewnymi swoimi znajomymi :D Mam wiele zainteresowań i pasji. Lubię grać w Cs, fotografię, podróże no i Parkour'uje już od kilkunastu lat, jednak ostatnio coraz mniej bo już nie te lata niestety. Najlepiej jest gdy mogę kilka tych rzeczy łączyć na raz.

     

    ???

     

    2. Jakie są Twoje słabe i mocne strony charakteru? 

     

     Mam specyficzny sposób postrzegania świata, często widzę rzeczy, na które inni ludzie nie zwracają uwagi. Mógłbym określić siebie jako pewnego rodzaju artystę, jeżeli można tak powiedzieć ?  Chciałbym w przyszłości zarobić troszkę hajsu i później pojeździć po świecie. Albo najlepiej załapać się tak żeby móc to robić i jeszcze mieć z tego zysk :D Trzeba wyrwać się z tego schematu praca dom praca dom i wakacje raz w roku.. To nie dla mnie. Życie jest naprawdę piękne mimo wielu przeciwności, które nas spotykają. Nie chciałbym aby tylko minęło mi przed oczami, chcę wyciągnąć z tego ile tylko się da. 

     

    ???

     

    3. W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz? 

     

     Moje mocne strony to wytrwałość i spokój tak jak wspomniałem wyżej. Staram się dążyć do obranego celu, który czasami ustalam sobie nawet rok wcześniej gdy np. brałem udział w Biegu Morskiego Komandosa w Gdyni. A do słabości można zaliczyć u mnie lenistwo bo wstawanie rano na uczelnię na przykład czy ogarnięcie pokoju to czasami naprawdę za dużo dla mnie haha?

     

    ???

     

    4. Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię ? 

     

     Szczerze to już naprawdę nie pamiętam jak tutaj trafiłem. To było tak dawnooo. To konto na forum mam od 2012 roku a wcześniej miałem jeszcze jedno więc ciężko powiedzieć. Jak ktoś wie to niech napisze bardzo proszę :D 
    Po jakimś czasie zgadałem się z ludźmi z forum csk co mieszkają na Śląsku no i jak byłem pierwszy raz na IEM w Katowicach to spotkałem się między innymi z @cajmert i od tej pory to co roku widzimy się na IEM czy innych spotkaniach i jest naprawdę spoko i zawsze jest co wspominać ? Mega polecam takie spotkania ❤️

     

    ???

     

    5. W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

     

     Fit.. można być fit i się z tym nie obnosić. No chyba, że ćwiczysz i wyglądasz tylko dla innych i taki jest Twój cel to proszę bardzo ale moim zdaniem to głupota. Taka pogoń za byciem modnym i na czasie, nigdy nie byłem za tym. Sam staram się dbać o sylwetkę bo lubię i dobrze się z tym czuję ale nie muszę ubierać, jeść czy wstawiać tych wszystkich fit gówien na swoje media. Zdrowa żywność i sportowy tryb życia to powinno być dla samego siebie jednak dzisiejsze czasy nad większością biorą górę zwłaszcza u młodych no i często głupich, bez urazy.

     

    ???

     

    6. Mamy wiele rodzajów kuchni na świecie... Od Polskiej, Chińskiej, po Włoską itd... Jaka kuchnia jest Twoim zdaniem najlepsza? Jakie jest Twoje ulubione danie? Czy lubisz gotować?  

     

    Ogólnie to lubię każdą kuchnię, od barszczyku z uszkami po dobrego kebsika ?   Mało rzeczy jest chyba, których nie lubię, no może owoce morza bo tutaj to średnio xD  Lubię gotować jak mnie najdzie ochota jednak zawsze lepiej smakuje jak ktoś przygotuje i poda hi hi :D 

     

    ???

     

     Mogę wam podać mojego instagrama i kanał do YT to sobie zobaczycie co tam sobie działam, niewiele tego ale może komuś się spodoba :D Eeeeeloo :D 

     

    -> INSTA <-

     

     ~~ YT ~~

     

    `by @TOKSYNA

     

     

     

     

    • Lubię to! (+1) 7
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 miesiące później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!