Skocz do zawartości

    Zamknięty #59 Szybka Szóstka -> Gunia.


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W dzisiejszej szybkiej Szóstce, jedna z bardziej oporowych GIRL z serwera DD2 -> @Gunia.   Zapraszam do czytania!:)    1. Niektórzy tego nie lubią, ale mam nadzieje, że Tobie to

    @KaZiu :] nie dziękuj   @Gunia. dwubiegunowa jesteś Wywiad ciekawy, ale dwubiegunowosc jest najgorsza. Musisz pracować nad tym. Powodzonka

    KXCaxga.png

     

    W dzisiejszej szybkiej Szóstce, jedna z bardziej oporowych GIRL z serwera DD2 -> @Gunia.

     

    Zapraszam do czytania!:) 

     

    1. Niektórzy tego nie lubią, ale mam nadzieje, że Tobie to nie sprawi problemu, żeby nam powiedzieć kilka słów na swój temat. 

     

    Myślę, że każdemu w jakimś tam choć minimalnym stopniu trudno jest cokolwiek o sobie powiedzieć/napisać. Jestem Agnieszka, niedługo skończę 26 lat, ale wcale na tyle nie wyglądam, ani się nie zachowuję. Powiedziałabym, że jestem osobą szczerą, konfliktową, obrażalską, bywam wredna i często zmienia mi się nastrój. Mimo tego, że często popadam w konflikty, przez moje najpierw mówienie, a następnie myślenie, to jednak uważam, że jestem lubiana. Jestem osobą, która nie lubi innym poświęcać za dużo czasu, szybko się nudzę. 

     

    2. Gdybyś napisała książkę o sobie jaki miała by tytuł? Jak nazywałyby się rozdziały, które przeżyłaś a jak te, które chcesz przeżyć?

     

    "Dążyć do szczęścia", coś w tym stylu. Czemu taki tytuł? Po prostu uważam się za osobę, która mimo tego, że jest zdrową, młodą osobą, to wciąż czegoś mi w tym życiu brakuję, więc jeśli już zaznałabym tego czego szukam, tak nazwałabym książkę o sobie. A co do rozdziałów, to nie wiem. 


    3. Dokąd biegniesz, jaki jest Twój cel?

     

    Nawiązując do pytania spod dwójki, biegnę tam, gdzie odnajdę szczęście. Moim celem w życiu jest po prostu, żeby być szczęśliwym człowiekiem. Nie na pokaz wśród ludzi, tylko w środku czuć, że oto właśnie jestem szczęśliwym człowiekiem. 

     

    4. Dokończ zdanie “Wolność to…”

     

    Dla mnie wolność, to przede wszystkim wyrażanie swojego zdania.

    Wolność, to stan w którym czujesz, że coś możesz i chcesz zrobić, nie patrząc przy tym na innych... Bo jeśli patrzysz całe życie na to co powiedzą albo zrobią inni, to wtedy wolności nie masz. 

     

    5. Czym jest dla Ciebie sukces?

     
    Hm… Niby wiem, co uznałabym za swój sukces, ale jednak ciężko jest się na ten temat wypowiedzieć. Pozostawię to bez odpowiedzi. 

     

    6. Wolisz planować czy działać spontanicznie?

     
    Nie raz usłyszałam, że jestem spontaniczną osobą. Ja jednak uważam, że jestem osobą, która lubi sobie mieć zaplanowane wszystko. Nawet sobie często ustalam w myślach, co, gdzie i jak, więc to raczej za spontaniczność bym nie wzięła. Aczkolwiek bywam, nie raz po prostu mi się zdarzy działać spontanicznie, więc tak w sumie pół na pół - to wszystko zależy od sytuacji. 

     

    `by @TOKSYNA

     

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!