Jump to content

Gunia.

Kobietka
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 18g 32m 56s

Community Reputation

68 Ambitny

3 Followers

About Gunia.

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday September 24

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gunia.

  Witam

  Hejo. Do zobaczenia na GG.
 2. Gunia.

  Galeria

  Jak na pierwsze, to tragedii nie ma. Mi się podobają nawet nawet te które dodałaś jako 7-8. Lepiej by było bez podpisu, ale rozumiem, że w ten sposób chcesz zaznaczyć, że to Twoje. W każdym bądź razie jak będziesz próbowała, to będzie Ci szło coraz lepiej. Ja bym sama nawet tak nie zrobiła, więc za bardzo nie ma co "cwaniakować", że są takie czy owake.
 3. Gunia.

  Siemanko!

  Hej. Miłego grania
 4. Nie ma się co zastanawiać tak naprawdę, skoro się porobiło gorzej niż było. Ja osobiście od paru dni wkręciłam się w GG, ale nie ukrywam, że serwery ODD2 bliskie sercu od zawsze, bo nie ma to jak duścik. Także jak tylko zmiana hostingu wejdzie w życie, to chętnie pomogę, ale jedynie za pomocą SMS mogę wspierać.
 5. Jak można zabronić komuś robienia czegoś, czego się nauczył. Jestem pewna, że gdyby ktoś z Wami teraz usiadł, kto to potrafi i Was tego chciał nauczyć nie wahalibyście się i chcieli tego nauczyć i móc to potem wykorzystywać w csie. Jak dla mnie nie powinno się tego zabraniać. Sama tak nie umiem, ale nie mam nic przeciwko temu, że ktoś potrafi. Nie ważne, że ktoś jest dzięki temu szybszy - Ty, ja, ktoś inny, zróbmy tak, by być jeszcze szybszymi niekoniecznie w ten sposób.
 6. Jak dla mnie, to jednak nie był dobry pomysł z tymi zmianami smoke. Grałam dziś ponad 2h i większość narzekała na nie, chyba tylko dwóm, góra trzem osobom nie przeszkadzały, więc to mówi samo za siebie. Klasyk to klasyk, nie warto jednak zmieniać coś co jest dobre.
 7. Na próbę czemu nie, a jakby się miało coś pogorszyć przez to, to zawsze możecie wycofać. Chociaż w moim przypadku, to ja nawet przez ten obecny smoke nie widzę, także na jedno wyjdzie.
 8. Pomorze górą. Miłego grania, hej.
 9. Nie znam się na grafice, ale druga i trzecia grafika według mnie ładnie wezdrzy. Pozdrawiam

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...