Skocz do zawartości

    Zamknięty #55 Szybka szóstka -> Toksyna


    Pozytywna
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która zechciała odpowiedzieć mi na sześć pytań @TOKSYNA Zapraszam do czytania!     1. Jakim człowiekiem jesteś?   Hmm, trudne py

    Niektórym nawet do dziś tak zostało DZIECKO DROGIE

    Czasy wyśmienite @Ogen Dogen tyle czasu się znamy, a dalej mojej siostry nie poznałeś   @Ogen Dogen twoj brat czeka na chrzciny z mojej strony

    Nf84FpW.gif

    Kolejną osobą, która zechciała odpowiedzieć mi na sześć pytań @TOKSYNA

    Zapraszam do czytania!

     

    QAXH19U.gif

     

    1. Jakim człowiekiem jesteś?

     

    Hmm, trudne pytanie. Wydaję mi się, że jestem dość specyficzna i może trochę toxic xD Jak każda kobieta, lubię mieć zawsze rację i ostatnie zdanie, staram się żyć ze wszystkimi w zgodzie choć czasem bywa ciężko :D zbyt ambitna i za szybko się denerwuję jak coś nie jest po mojej myśli. Miewam kobiece humorki xD lubię się droczyć i dogryzać :wub: 


    2. Gdzie pragniesz mieszkać na stałe?

     

    Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale wydaje mi się, że USA, tam jest tyleeeee możliwości na siebie, tyle pięknych miejsc do zwiedzania i każdy może być kim tak naprawdę chce, totalnie inna mentalność ludzi mi się wydaje, że tam jest. Chciałabym wgl pojechać kiedyś na wycieczkę objazdową po USA. 

    a 2 opcja jaka mi wpadła do głowy  to Japonia, piękny kraj z cudowną kulturą i dość mocno różniącymi się od Nas zachowaniami i wgl wszystko tam jest fajne :d


    3. Jak do Nas trafiłaś/łeś ?

     

    Pierwsze podejście, że tak powiem do CsK miałam jeszcze przed swoją 4 letnią przerwą. O ile dobrze pamiętam to w 2k12. Czyli 8 lat temu. @cajmert i @Ogen Dogen byli mi znani z mojej 1 już niestety nieistniejącej sieci Arena-Śląsk, ale również z moda PB :)  Ale jakoś się tu nie odnalazłam. Drugie podejście -> zeszły rok, okolice świąt Bożego Narodzenia, dłuższa przerwa w pracy i nudy, więc postanowiłam coś pograć :D o ile dobrze pamiętam to weszłam na PB i kto mógł laskę na forum ściągnąć jak nie @KaZiu :] xDDD i tak jestem do teraz już jako Redaktorka, adminka Ts3 i adminka na DD2 :D i ciągle mi mało xDDDD


    4. Jaka cecha ludzka najbardziej trafia do Twojego serca?

     

    Ciężkie pytanie, nawet bardzo. Chyba EMPATIA - zdolność wczucia się w sytuację 2 człowieka jest dość pożądaną cechą u osób które znam, i cenię ja bardzo, ale i  SZCZEROŚĆ też jest dla mnie ważną cechą. 


    5. Załóżmy, że istnieje reinkarnacja – jaką postacią z przeszłości byłbyś/byłabyś? Co byś robił(a) jakie były twoje talenty?

     

    Z talentami to u mnie dość kiepsko xD raczej brak mi zdolności manualnych i kreatywności :d co często mi przeszkadza, ale w pracy sobie radzę :D Hmm kim bym była... może chemiczką :d dzięki technikum pokochała chemię jak nigdy :D jako jedyna z klasy miałam 5(nie chwaląc się xDDD) może byłaby ze mnie jakaś druga Maria Skłodowska - Curie :D albo Braking Bad nakręcili by o kobiecie xDDD


    6. Jakie jest twoje największe marzenie? 

     

    Największe marzenie... mieć przy sobie osobę, która kochałaby mnie bez reszty, piękny dom z duuużym ogrodem, który mogłabym sama pielęgnować, zwierzyniec, bo kocham zwierzęta + może jakieś dzieci :D oraz spokój o "lepsze jutro".

     

    QAXH19U.gif

    • Lubię to! (+1) 8
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!