Skocz do zawartości

    Zamknięty #51 Szybka Szóstka -> Sw33toLcIa


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W dzisiejszej szybkiej Szóstce, chyba największa gaduła na sieci -> @Sw33toLcIa    Miłego czytania kochani ^^   εïз εïз εïз     1. Niektórzy tego nie lubią, ale m

    J1Yg2IK.png

     

    W dzisiejszej szybkiej Szóstce, chyba największa gaduła na sieci -> @Sw33toLcIa :D

     

    Miłego czytania kochani ^^

     

    εïз εïз εïз

     

     

    1. Niektórzy tego nie lubią, ale mam nadzieje, że Tobie to nie sprawi problemu, żeby nam powiedzieć kilka słów na swój temat.

     

     

    No to jak chyba wszyscy wiedzą mam na imię Ola. Niestety w tym roku skończyłam już 26 lat :( Urodziłam się i mieszkam w Rybniku. Jestem osobą wybuchową, nawet bardzo. Najgorsze we mnie jest to, że najpierw mówię, potem myślę co bardzo często doprowadza do konfliktów :D Pozdrawiam @cajmerta, któremu zazwyczaj najbardziej się obrywa :D

     

    εïз εïз εïз

     

    2. Gdybyś napisał książkę o sobie jaki miała by tytuł? Jak nazywałyby się rozdziały, które przeżyłeś a jak te, które chcesz przeżyć?

     

    O ciul xD Mam kilka tytułów na myśli, ale chyba każdy jest beznadziejny, wiec wole to zostawić dla Siebie :D

     

    εïз εïз εïз

     

    3. Dokąd biegniesz, jaki jest Twój cel?

     

    Jeszcze miesiąc temu moim jedynym celem byłoby zrobienie prawka. Na ten moment zmieniam trochę swoje życie. Na pewno będzie to zmiana pracy, bo z tej teraz nie da się żyć godnie. Te prawko tez robię, ale na ten moment stoję akurat z tym w miejscu.

     

    εïз εïз εïз

     

    4. Dokończ zdanie “Wolność to…”

     

    Kurde. Wolność to... no i tu mam pustkę w głowie, nic mądrego nie przychodzi mi niestety na myśl, a nie chce wyjść na głupią :D

     

    εïз εïз εïз

     

    5. Czym jest dla Ciebie sukces?

     

    U mnie ostatnio tak tak średnio z tymi sukcesami. Hmm... powiedzmy, że sukcesem dla mnie jest kiedy zostaje sama na 10 przeciwników w csie i udaje mi się ich wszystkich zabić, to byłby dla mnie duży sukces :D

     

    εïз εïз εïз

     

    6. Wolisz planować czy działać spontanicznie?

     

    Planować. Kładąc się spać, już planuje co zrobię następnego dnia. Te planowanie wynika też z mojego pedantyzmu. Wszystko musi być tak jak chcę. Wkurza mnie nawet, to jak ktoś mi kubek do szafki odstawi nie tak jak sobie to zaplanowałam. Mój przyszły mąż będzie miał ze mną bardzo ciężko. Aż mu sama współczuję :)

     

    εïз εïз εïз

     

    `by @TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!