Jump to content

  Locked #60 Wywiad z Gotti


  Luxi
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Wywiad z @Gotti   Redaktor: ♥♥X3OO♥♥   Zapraszam do czytania!   **********************************************************************   Hejka! Na sam początek

  Wywiad świetny  Fajnie się czyta Pozdrawiam

  Dla mnie wywiad średni, na Twoim miejscu postarałabym się o bardziej rozpisane pytania od Ciebie to osoby z którą prowadzisz "wywiad". tak samo zrobiłabym tak, aby odpowiedzi drugiej osoby byłyby bard

  Wywiad z @Gotti

   

  Redaktor: ♥♥X3OO♥♥

   

  Zapraszam do czytania! :)

   

  **********************************************************************

   

  Hejka! Na sam początek powiedz nam coś o sobie.

   

  Mam na imię Fabian, mam 17 lat, mieszkam w Grudziądzu, uczęszczam do Liceum Mundurowego, interesuję się e-sportem i wojskiem.

   

  Czym zajmujesz się na co dzień? Masz jakieś zainteresowania prócz e-sportu oraz wojska ?

   

  Na co dzień zajmuję się pomocą rodzicom w firmie, ale także prawie codziennie spędzam czas z dziewczyną. Tak mniej interesuję się siatkówką, kiedyś nawet trenowałem przez 3 lata w podstawówce, ale po ukończeniu tej szkoły bardzo rzadko grywam.

   

  Ooo..Masz jakieś osiągnięcia w siatkówce ? Dlaczego nie kontynuowałeś gry po ukończeniu szkoły podstawowej ?

   

  Razem z chłopakami z drużyny x2 mieliśmy wicemistrzostwo miasta. Będąc w podstawówce byłem w klasie sportowej, idąc do gimnazjum nie poszedłem już do klasy sportowej, ponieważ bardziej dbałem o sport niż o naukę i rodzice nie byli z tego powodu zadowoleni. Nie pozwolili mi już iść do klasy sportowej i tak jakoś minęła mi wena do gry.

   

  Nie miałeś żalu do rodziców, że podjęli za Ciebie decyzję? Jak byś mógł cofnąć czas to byś postąpił inaczej ?

   

  Miałem bardzo duży żal, ale jako gówniarz nie miałem dużo do powiedzenia, lecz teraz patrząc na tamtą sytuacje to nawet jestem wdzięczny rodzicom, bo chcieli dla mnie dobrze. Raczej bym chciał cofnąć czas i być bardziej odpowiedzialnym i pogodzić treningi z nauką, ale tak już musiało być..

   

  Można powiedzieć,że dyscyplinę z boiska zastąpiłeś dyscypliną wojskową, skąd pojawił się pomysł na taką właśnie decyzję?          

   

  Dokładnie, już jakoś od małego się interesowałem wojskiem, a kiedy się dowiedziałem, że w moim mieście jest taka szkoła to bez chwili namysłu chciałem tam iść po gimnazjum, a tym bardziej miałem takie szczęście, że akurat moja klasa dostała dofinansowanie przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

   

  Czy wiążesz przyszłość ze służbami mundurowymi ?

   

  Jeśli, uda mi się ukończyć tą szkołę to oczywiście że tak, dobre jest to, że po tej szkole mam odbyte podstawowe szkolenie wojskowe i mogę od razu iść na studia Wojskowe i mam łatwiejszy start w wojsku.

   

  Zdecydowałbyś się jechać do innego kraju na misje,jak tak to dlaczego? 

   

  Jeśli, dostałbym propozycję to bym pewnie miał mętlik w głowie, co do takiej decyzji, ale po czasie na pewno bym się zgodził, ciężko było, by mi zostawić rodzinę na na pewno długo okres, ale pojechał bym w dobrej sprawie.

   

  Może odbijmy trochę od tematu wojska i przejdźmy do pytań związanych z Cs'em :D Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą ?

   

  Zacząłem grę w 1.6, cs'a pokazał mi mój starszy brat, miałem wtedy jakoś 5-6 lat i zagrywałem się tylko na botach, później zacząłem grac w CS:GO i w 1.6 grałem bardzo sporadycznie, ale czasem wchodzę na nasze serwery, ale gra jakoś mi nie wychodzi, bo jestem przyzwyczajony do fizyki gry z CS:GO.

   

  Zacząłeś grę w bardzo młodym wieku :) Jak to się stało, że trafiłeś do Nas na CSK?

   

  Grałem dużo na arenie i kiedyś złożyłem podanie na admina i tak jakoś cały czas tutaj jestem, i uważam to za bardzo dobrze spędzony czas. 

   

   Po jakim czasie zostałeś opiekunem serwera?

   

  W lipcu 2017 zostałem Adminem i jakoś w marcu zostałem opiekunem.

   

   Opiekun nie może być stronniczy, musi przestrzegać regulaminu i pilnować graczy,ale również adminów. Uważasz,że to trudna rola?

   

  Uważam, że nie jest to trudna rola, ale trzeba podejmować decyzje co do funkcjonowania serwera, jakiego admina przyjąć i kogo tak potocznie wyrzucić.

   

  Jakimi kryteriami się posługujesz ?

   

   Najbardziej patrzę na ilość przegranych godzin i jak często kandydat jest na serwerze, oczywiście każde kryterium jest ważne, ale najbardziej patrzę na te 2 kryteria.

   

  Są jakieś osoby z Naszej sieci serwerów, z którymi utrzymujesz najbliższy kontakt ?

   

  Są takie dwie osoby, Jest To @Brelok i @madjui, byliśmy razem na 3 dniowych wyjeździe.

   

  To chyba na tyle. Chciałbyś dodać coś od siebie ? Kogoś pozdrowić ?

   

  Dziękuję że mogłem udzielić wywiadu i Pozdro dla Wszystkich z CSKa.

   

  Również bardzo Ci dziękuje,za udzielenie mi wywiadu :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę samych sukcesów w szkole oraz grze! :D

   

  ******************************************************************

   

   

   

  • I like this! (+1) 5
  Link to comment
  Share on other sites

  • Luxi locked this topic
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!