Jump to content

  Locked #7 Szybka Szóstka! - ρѕу¢нι¢zиα


  Dzaastine
   Share

  Recommended Posts

  Xh6cI9N.png

   

   

  Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

   

  Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ρѕу¢нι¢zиα

   

  Redaktor: Dzaastine

   

  Zapraszam do czytania! :)

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

   Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

   

  Kim jestem? Jestem osobą o dobrym sercu, jestem miłą osobą do czasu, jeśli ktoś nie rozmawia na mój temat :) jestem osobą, która pomoże w trudnych chwilach, doradzi gdy coś się dzieje, jak każdy wie może nie jestem idealna ale jestem sobą i dobrze mi z tym :)

   

  Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?
   

  Szczerze? trochę tak, trochę nie, jednak te kilkanaście lat temu wspominam mile ale nie zawsze :) czy dotychczasowe życie moje jest idealne ? czy jest wymarzone ? tak, jest w połowie :) mam osobę którą kocham :)  i wiem ze dotychczasowe życie będzie lepiej wymarzone :)

   

  Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

   

  Jak widzę swój ideał pod względem charakteru i wyglądu? Dla mnie wygląd się nie liczy. Dla mnie liczy się tylko charakter i miłość, nie ma ideału, wygląd zawsze się zmieni a charakter nigdy :) Jakie cechy musi mieć osoba? Musi mieć dobre serducho, nie obrażać, zawsze przytuli w trudnych chwilach :)

   

  Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ?
   

  Co robię z wygraną? Przekazuje na rehabilitacje dla chorych dzieci, jak i domy dziecka :) I dla szpitali na nowe sprzęty :)

   

  Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory? 

   

  Czego się nauczyłam do tej pory ? hmm dużo rzeczy, nie popełniać błędów które potem żałuje :) nie ranić osób zanim się nie zapyta jak było, jeśli inna osoba coś o nim powie :) być szczerym w związku, nic nie ukrywać bo przyjaźń i związek nie powinno się budować na kłamstwach tylko na zaufaniu, bo prawdziwą przyjaźń poznaje się w biedzie :) a miłość gdy ktoś jest szczery :)

   

  Każdy z Nas ma osobę, którą może nazwać "przyjacielem". Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad własną osobą? Czy myśleliśmy o tym jakimi my jesteśmy przyjaciółmi?

   

  Tak myślałam o tym jaką jestem przyjaciółką, jestem dobrą, szczerą, uczciwą i mówiącą prawdę, jeśli ktoś skrytykuje moją osobę, jestem  przyjaciółką na którą każdy przyjaciel / przyjaciółka  może liczyć w trudnych chwilach :) kto zna ten wie :)

   

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   

  Poprzednia Szybka Szóstka ---> Waterovsky

  • I like this! (+1) 3
  • Haha 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!