Jump to content
Sign in to follow this  
Dzaastine

#7 Szybka Szóstka! - ρѕу¢нι¢zиα

1 post in this topic

Recommended Posts

Xh6cI9N.png

 

 

Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

 

Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @ρѕу¢нι¢zиα

 

Redaktor: Dzaastine

 

Zapraszam do czytania! :)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

 

Kim jestem? Jestem osobą o dobrym sercu, jestem miłą osobą do czasu, jeśli ktoś nie rozmawia na mój temat :) jestem osobą, która pomoże w trudnych chwilach, doradzi gdy coś się dzieje, jak każdy wie może nie jestem idealna ale jestem sobą i dobrze mi z tym :)

 

Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?
 

Szczerze? trochę tak, trochę nie, jednak te kilkanaście lat temu wspominam mile ale nie zawsze :) czy dotychczasowe życie moje jest idealne ? czy jest wymarzone ? tak, jest w połowie :) mam osobę którą kocham :)  i wiem ze dotychczasowe życie będzie lepiej wymarzone :)

 

Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

 

Jak widzę swój ideał pod względem charakteru i wyglądu? Dla mnie wygląd się nie liczy. Dla mnie liczy się tylko charakter i miłość, nie ma ideału, wygląd zawsze się zmieni a charakter nigdy :) Jakie cechy musi mieć osoba? Musi mieć dobre serducho, nie obrażać, zawsze przytuli w trudnych chwilach :)

 

Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ?
 

Co robię z wygraną? Przekazuje na rehabilitacje dla chorych dzieci, jak i domy dziecka :) I dla szpitali na nowe sprzęty :)

 

Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory? 

 

Czego się nauczyłam do tej pory ? hmm dużo rzeczy, nie popełniać błędów które potem żałuje :) nie ranić osób zanim się nie zapyta jak było, jeśli inna osoba coś o nim powie :) być szczerym w związku, nic nie ukrywać bo przyjaźń i związek nie powinno się budować na kłamstwach tylko na zaufaniu, bo prawdziwą przyjaźń poznaje się w biedzie :) a miłość gdy ktoś jest szczery :)

 

Każdy z Nas ma osobę, którą może nazwać "przyjacielem". Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad własną osobą? Czy myśleliśmy o tym jakimi my jesteśmy przyjaciółmi?

 

Tak myślałam o tym jaką jestem przyjaciółką, jestem dobrą, szczerą, uczciwą i mówiącą prawdę, jeśli ktoś skrytykuje moją osobę, jestem  przyjaciółką na którą każdy przyjaciel / przyjaciółka  może liczyć w trudnych chwilach :) kto zna ten wie :)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Poprzednia Szybka Szóstka ---> Waterovsky

  • Lubie to 3
  • Haha 1
  • + rep 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
  • Create New...