Jump to content
Sign in to follow this  
Niciak

Odwieczny problem - mikrofon na 1.6

10 posts in this topic

Recommended Posts

Już ładne z pół roku nie działa mi mikro w cs 1.6. Zaczeło sie tak odkąd mam nowego laptopa - na starym wszystko chodziło spoko :D 

Nie słychać mnie nigdzie w grze - na każdym serverze :( W innych grach czy na TS/ itp wszystko jest ok :) 

Czy to możliwe żę gra jest za 'stara' i jakoś mi laptop z nią nie współgra? 

Jedne co mam dodane w konfigu to takie coś na mały celownik ale to chyba nie ma znaczenia - uprzedzam pytania - tak, bez tego też mi nie działa mikro ;) 

alias R.CrossH4|R.16.1 "slot3;cl_dynamiccrosshair 1;cl_lw 1;R.CrossH4|R.16.2"
alias R.CrossH4|R.16.2 "+duck;slot2;wait;wait;wait;cl_lw 0;wait"
bind F4 R.CrossH4|R.16.1

• Haha 1

wyswietla sie ten głosnik po wcisnieciu K?

2 minuty temu, 111 napisał:

wyswietla sie ten głosnik po wcisnieciu K?

tak

Sprawdź ustawienia mikrofonu na Steam, bo 1.6 korzysta z tych ustawień z tego co pamiętam

10 minut temu, Ogen Dogen napisał:

Sprawdź ustawienia mikrofonu na Steam, bo 1.6 korzysta z tych ustawień z tego co pamiętam

Wchodze teraz i mam tak: http://prntscr.com/klpq5q

Słysze sam siebie normalnie i niby wszystko ok. Czy to są jeszcze jakieś inne opcje? 

9 minut temu, Niciak napisał:

Wchodze teraz i mam tak: http://prntscr.com/klpq5q

Słysze sam siebie normalnie i niby wszystko ok. Czy to są jeszcze jakieś inne opcje? 

Potestuj też w ustawieniach mikrofonu w grze

3 minuty temu, Ogen Dogen napisał:

Potestuj też w ustawieniach mikrofonu w grze

http://prntscr.com/klpv50 tutaj też niby wszystko dobrze, słysze siebie elegancko - nawet za głośno troche ;) 

Włączyłem mój stary laptop i na nim wszystko ok słychać tylko z kolei na nim nie łapie mi mikrofonu z sluchawek którego używam. Myślę sobie że może trzeba wyłączyć ten mikrofon z słychawek i do CS-a używać tego z laptopa ale w menadżerze urządzeń nawet go nie ma :P

Ja sie chyba poddaje - nie ogarniam tego :D 

@Ogen Dogen Może jakiś pomysł jeszcze? :P 

EDIT: Czy to że mam 2 karty graficzne - zintegrowaną Intela i Nvidie ma coś do rzeczy? Na jakimś forum padło to pytanie ale nie było odpowiedzi :) 

Wejdź w panel sterowania>sprzęt i dźwięk>dźwięk>wybierz zakładkę nagrywanie>wejdź w właściwości Mikrofonu>wybierz zakładkę zaawansowane> odznacz ulepszanie audio. Polecam również dostosować "Poziomy" w zakładce o takiej samej nazwie.

Dzięki temu będzie(a przynajmniej powinno) działać Ci mikro w 1.6, ale z całą resztą może być problem.

Zainstaluj Driver Booster 5 - Pobierze ci wszystkie poprawne, wymagane sterowniki i je zaktualizuje. Sam używam tego programu, ale od wersji 5, wcześniejsze miały jakieś problemy.

Jak Ci zainstaluje wszystko, włącz laptop na nowo, Steam - - > Biblioteka - - > Counter-Strike 1.6 klikasz na to PPM, Właściwości - - > Pliki lokalne - - > Sprawdź spójność plików.

Odpal grę, wejdź w ustawienia dźwięku i zobacz co tam masz wgl ustawione ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...