Jump to content
Sign in to follow this  
Agatka.

Problem lagii

6 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, od paru dni mam mały problem z cs'em.

Otóż mam ustawione tak jak zawsze stałe 200 fpsów, ale po ostatniej aktualizacji win10 cs chodzi mi jakbym miała 20-30 fpsów :( strasznie laguje, czuje jakbym miała klatki a ich nie mam, z m4 nie da sie w ogóle strzelać, bo działa jakby mi sie myszka zacinała.. a to nie jest problem z nią związany.

Cs:go też słabiej chodzi, troche wolniej się ładuje wszystko, ale chodzi mi głównie o 1.6 .. Słyszałam, że ta nowa aktualizacja jest pobugowana, że obciąża troche system itd.

Pytanie moje brzmi, czy da się coś zrobić, żeby cs znowu mi płynnie chodził? Tak wiem, że moge cofnąć aktualizacje, ale czy jest coś co mogłabym zrobić żeby tej aktualizacji nie cofać?

Też tak mam i pomagał mi restart gierki. Zauważyłem, że często te lagi pojawiały się po zminimalizowaniu csa. tfu na aktualizacje :D 

• Smutny 1

@ZuruBVB restart gierki nic tu nie da, bo to od samego początku tak laguje, a wcześniej nawet po 5h gry miałam płynną gierke :/

a co do tego @PICASSO ILLUMINATI przy robieniu cofki wyskakuje mi jakiś błąd, który uniemożliwia mi cofnięcie aktualizacji :(

Ja bym próbował przywrócić System do stanu fabrycznego :) bo te ścierwowate aktualizacje od Microsoftu potrafią postawić system po aktualizacji do góry nogami ;)

nie żebym się znał, ale może spróbuj usunąć sterowniki do karty graficznej i wgrać je na nowo. Podobnie możesz zrobić z directx.

Dodatkowo użyj Ccleaner, zawsze coś tam przeczyści. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice