Jump to content
Sign in to follow this  
Brzoza

Steam

18 posts in this topic

Recommended Posts

Siema, mam problem  nie działa mi  steam podczas gry w cs, Gdy  klikam shift+tab, nie ma żadnej reakcji, oraz inne komendy nie działają związane z  steam podczas gry, co robić ???

Ustawienia > W grze > Włącz nakładkę steam podczas gry. No i musisz sobie zbindować pod jakim klawiszem chcesz wywołać nakładkę.

• + rep 1

To co wyżej, nakładka w grze powinna załatwić sprawę :)

Niestety, mam zrobione tak jak piszecie i nadal nic nie reaguje 

Nie znam uniwersalnego rozwiązania, może aktualizacja systemu i sterowników ?

Próbowałeś ustawić inny skrót zamiast Shift+Tab? 
Jeśli inny skrót nie zadziała to spróbuj przenieść plik ClientRegistry.blob z folderu Steam np. na pulpit. Plik ten odpowiada za aktualizację klienta, po jego usunięciu odpal Steam i poczekaj aż aktualizacja dobiegnie końca.

Plik ClientRegistry.blob z folderu Steam   może mieć inną nazwę jak tak to jaką :D @PJC

Inną? Chodzi Ci o AppUpdateStats.blob? @Brzoza

ogólnie nie mogę znaleźć pliku w  folderach steam  ClientRegistry.blob , by go przenieść na pulpit :)  @PJC

A okej źle cię zrozumiałem. A spróbuj zrestartować steama według mojej wiedzy po takim restarcie powinien Ci się ten plik zainstalować. @Brzoza

I nadal nic, albo źle szukam albo na prawdę nie ma takiego pliku :P @PJC 

Teraz, Brzoza napisał:

I nadal nic, albo źle szukam albo na prawdę nie ma takiego pliku :P @PJC 

Tak masz rację już tego pliku nie ma ;) był on 2 lata temu. a w cs wgl masz włączoną ? tzn. steam > biblioteka > właściwości w cs go >  i tam masz opcję włącz nakładkę steam podczas gry. Sprawdzałeś to? 

Jeśli tak spróbuj jeszcze spójność plików steam > biblioteka > właściwości cs go > 2 zakładka > sprawdź spójność plików gry.

Sprawdzałem i   nakładkę mam włączoną oraz  spójność plików też robiłem :D @PJC  nie wiem co tu może mieć winę :) 

Najlepiej to usunąć steama i od nowa wszystko... Jak to nie pomoże to nie mam już pomysłów 

11 minut temu, PJC napisał:

Najlepiej to usunąć steama i od nowa wszystko... Jak to nie pomoże to nie mam już pomysłów 

To samo co kolega wyżej, spróbuj z reinstallem steama.

Też kiedyś miałem ten problem w sumie nie wiem,naprawilo się z czasem,ponieważ wpadła zmiana kompa i systemu także ponowna instalacja steam oraz cs,więc dziwne byłoby gdyby nadal nie prądziło :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...