Jump to content

  Locked Riot przywróci kolejkę solo/duo


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  riotkyle-968x505.jpg


   


  Twórcy gry League of Legends, firma Riot Games postanowiła przywrócić kolejkę solo/duo w trybie rankingowym, znaną z roku 2015 oraz wcześniejszych. Nie obejdzie się bez delikatnych zmian, jednak te są raczej pozytywne.

   

  W poprzednich sezonach uczestnictwo w kolejce solo/duo wiązało się z „zaklepywaniem” sobie pozycji tuż po wejściu do lobby. Aby zniwelować sytuację, w której gracze są zmuszeni do walki o swoją ulubioną rolę, będziemy mogli wybrać dwie preferowane przez nas pozycje oraz odrzucić jedną, w której nie czujemy się najlepiej.

   

  Zwolenników obecnego systemu uspokajamy – wciąż będziecie mogli łączyć się z większą ilością osób, aby grać rankedy. Gdy zdecydujemy się na taki wybór, zostaniemy przeniesieni do osobnej kolejki – tzw. kolejki drużynowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć solo, jednak należy mieć na uwadze fakt, że owa kolejka jest połączona z rankingową kolejką 5 na 5, więc w efekcie zlepek graczy może trafić na piątkę przyjaciół.

   

  Riot planuje utrzymywać przy życiu obydwie kolejki, jednak w przypadku, gdy kolejka drużynowa nie będzie miała zbyt wielu zwolenników, twórcy League of Legends zapowiadają zmianę jej w typową kolejkę 5v5 (co jeszcze bardziej może przypominać zeszłe sezony).

   

  źródło: cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!