Jump to content

  Locked #8 << Podwodna >>


  Anetka :P
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Witam! Zapraszam do czytania mojego kolejnego wywiadu Anetka - Redaktor Poswodna - Rozmówca Hej Podwodna Cieszę się, że znalazłaś dla mnie chwilkę To będzie mój pierwszy wywiad w życiu z

  lepsze niż moja gazeta lokalna

  Witam!

  Zapraszam do czytania mojego kolejnego wywiadu :)

  Anetka :P - Redaktor

  Poswodna - Rozmówca

  Hej Podwodna :) Cieszę się, że znalazłaś dla mnie chwilkę ;) To będzie mój pierwszy wywiad w życiu z dziewczyną heh Opowiedz coś o sobie ;)

  Ojej jaki zaszczyt mnie kopnął :D Hmm.. Mam na imię Wiktoria, mieszkam na dolnym śląsku Jestem dość młoda bo mam zaledwie 17 lat :P Uczę się w Technikum Logistycznym i jak na razie jest nawet dobrze. Tak na marginesie przygarnęłam ostatnio pieska z ulicy, więc chyba mam dobre serduszko :D Lubię sobie czasem pośpiewać, ale bez szału, rysuję jeśli mam wolną chwilę, lubię także grać w siatkówkę, ale niestety teraz nie mogę kontynuować treningów.. ;/ A poza sportem czasem lubię jebnąć sobie w kanter strajka na naszej serwerowni :)

  Niby młoda, a młodsza ode mnie xD A serduszko masz bardzo dobre ♥ Chyba każdy z użytkowników na Forum lubi sobie zagrać w CS'a ;) Śpiewanie i rysowanie to dość ciekawa sprawa ;) Kiedyś dużo rysowałam i różne takie ;) Śpiewasz sobie tak pod prysznicem, czy to grubsza sprawa? A co z rysowaniem, bardziej z nudów czy już takie dobre pracę?

  Śpiewam i pod prysznicem i występowałam kiedyś. Ale mój stres mi nie pozwala gdzieś się pokazywać, po prostu zatyka mnie, wszystko drętwieje i nie wykrztuszę z siebie ani jednego dźwięku, więc pozostałam przy śpiewaniu dla samej siebie w domu :) Hmm... Kiedyś także brałam udział w wielu konkursach malarskich ale jakoś nie miałam później zbytnio czasu, przed rokiem dopiero wróciłam do rysowania, mogę podesłać Ci zdjęcie ostatniej mojej pracy. Rysowanie i śpiewanie pozwala mi oderwać się od rzeczywistości i ciągłej monotonii jaką jest nauka, szkoła i dom. Zapomniałam dodać że jeszcze pozuję do zdjęć i kiedyś chciała bym to jakoś wykorzystać, znaczy się, tą moją fotogeniczność :)

  Z chęcią zobaczę Twoje prace, nawet więcej niż jedną ;) Każdy musi się oderwać od tej codzienności. Muzyka jest dobrym rozwiązaniem, do tego jeszcze jakaś dobra książka i nic więcej mi nie potrzeba ;) Każdy na swój sposób jest piękny i fotogeniczny :) Nawet ja czasem xD Mogę stwierdzić, że siatkówka to Twój ulubiony sport. Czy planujesz z nią jakąś przyszłość?

  Więc Ci pokażę jakieś :) No oczywiście, że musi się oderwać, chyba byśmy zwariowali, gdyby nie jakieś hobby i zainteresowania. Tak, zdecydowanie siatkówka to coś co kocham :) Kiedyś może i tak, teraz tylko rekreacyjnie, ponieważ wiem, że nie warto jest się łudzić na coś więcej z moim zdrowiem. Jak już mówiłam, odstawiłam treningi i robię rehabilitację. Niestety, życie płata nam figle, zdrowie na pierwszym miejscu.

  No tak, ja tam nie lubię lekarzy. Odstraszają mnie. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieli w reprezentacji Polski nową siatkarkę. Przejdźmy do mniej lubianego temu. Szkoła. Co Cię skłoniło do wyboru takiej szkoły? Opowiesz coś o niej?

  A kto lubi... Dziękuję serdecznie :) Ha.. Szkoła. Co mnie skłoniło? To, że potrzeba dużo logistyków i dobrze płacą jeśli już pracuje się w tym zawodzie, jest to ciekawy kierunek, a zarazem ciężki kawał chleba. Ogólnie jest to dopiero 1 klasa, ale mamy ostry zapier... za przeproszeniem. Codziennie uczę się po 5h i nie ma zmiłuj się. Tym bardziej, że nasza szkoła ma najwyższy poziom z wszystkich Techników z miasta. Jednakże, to nie jest to co chciałabym w życiu robić. Zawsze marzyłam o wojsku, nie wiem dlaczego, ale po prostu marzyłam o tym by wstąpić w szeregi armii. Teraz jedynie po mojej szkole będę mogła być logistykiem wojskowym, ale to też nie jest zły patent :)

  Też o tym myślałam przez chwilę, ale zdecydowałam się na gastronomię. Lepiej uczyć się tego co przyda nam się w życiu i co lubimy. To twoje marzenie się może kiedyś troszkę spełni ;) Co chciałaś dokładnie robić w wojsku?

  Też myślałam o gastronomii, ale niestety, nie poszłam tam. Możliwe, że tak. :) Chciałam służyć, jeździć na misję. Nieść pomoc ludziom.

  I tu potwierdza się Twoja dobroć ^^ Mamy za sobą święta Wielkiej Nocy :) Jak Ci minęły?

  W sumie, na święta byłam tylko na śniadaniu 10 minut, bo pojechałam na 18-stkę kuzynki :D Myślę, że minęły mi za szybko... Ja chcę już majówkę xD Ogólnie, dla mnie święta to taki normalny dzień, oczywiście wierzę w Boga, ale uważam, że bez świąt można tak samo go kochać i w Niego wierzyć. :) W ogóle, przyszłam do domu w poniedziałek i moja siostra zaatakowała mnie jakimś pistoletem na wodę. Myślałam, że gnojka utłukę :D

  Myślę, że święte Wielkanocne są hmm.. mniej popularne niż Boże Narodzenie. Skąd ja to znam hehe Posiedziałam do późna w poniedziałek to chciałam sobie pospać, a tu o 8 kubek wody na głowę xD Widzę, że masz rodzeństwo ;) Opowiesz coś o nim?

  Niby mniej znane, a jednak dużo ważniejsze od Bożego Narodzenia :) Mam siostrę 7 letnią, ma na imię Julia, mała blondyneczka, niebieskie oczy, straszny diabełek, ale i tak ją kocham ponad wszystko. Myślę, że jest najważniejszą osobą w moim życiu i oddałabym za nią moje życie, gdyby była taka potrzeba. Mimo, że często mnie wkurza. Mam także dwóch braci, jeden ma 24 lata i pracuje w jakiejś firmie jako stolarz, umie język migowy, drugi brat kończy w tym roku 22 lata, mieszka w Belgii i tam też pracuje. :)

  Spora rodzinka, jak u mnie ;) Przynajmniej nie jest nudno ;) Bracia już kształtują swoją przyszłość ;) Każdy chyba oddałby wszystko za swoje młodsze rodzeństwo mimo, że jest takie jakie jest ;) Jak u Ciebie jest z miłością? Jest w Twoim życiu jakiś chłopak?

  Wiesz, byłam z chłopakiem 2,5 roku, ale się rozstaliśmy jakiś czas temu. Teraz spotykam się z innym i powiem Ci, że nie żałuję żadnej decyzji :) Chłopak, z którym się spotykam naprawdę jest wart mojej uwagi :)

  Cieszę się, że Ci się układa. Strasznie długo byłaś z tamtym. Rok temu dawałam sobie z jakimkolwiek chłopakiem max 5miesiecy, ale teraz się już to zmieniło ;) Jakieś plany na majówkę?

  P: Strasznie długo się okłamywałam :) Wiesz, to wszystko przychodzi z wiekiem. Plany, planyyy.... Jakoś przestałam planować, jeśli już coś ma się stać to spontanicznie, ponieważ zawsze jak coś sobie zaplanuję to się zawiodę :) Chce po prostu odpocząć i to tyle. Ewentualnie może jakaś mała sesja zdjęciowa jak pogoda dopisze :)

  Mam nadzieję, że będzie taka pogoda jak na święta ;) Zdjęcie z sesji chce zobaczyć w tym temacie: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15719-poka%C5%BC-swoj%C4%85-twarz-w-filmiku-sieci-cskatowice/?view=getnewpost ;) Ja chyba też przestanę planować, choć mówiłam już to z 1000 razy. Nigdy to nie idzie po mojej myśli, a potem tylko smutek i rozczarowanie :(

  Jeśli tak bardzo chcesz to się tam znajdzie :D To najprostrze co może być, bo wiesz, ponoć jak ma się wyjebane to później jest nam dane i to się sprawdza :)

  Czy ja wiem? U mnie się nie sprawdza. Ta druga osoba ma bardziej wywalone, ale cóż.. Na chama nie warto się pchać :P Masz jeszcze jakieś zwierzątka, prócz tego pieska z ulicy?

  Myślę, że nie masz co się przejmować. Zobaczy ile stracił jak będzie już za późno :) Hmm.. Mam dwa psy jeszcze, owczarka niemieckiego o imieniu Borys- 6 lat i Czarka, mieszaniec 15 lat, ale one są u babci ;)

  Owczarek niemiecki ❤ Myślę, że już wystarczy o Tobie ;) Przejdźmy do świata wirtualnego ;) Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z CS'em?

  Też tak myślę, niech nie wiedzą o mnie wszystkiego :D W sumie, mój brat grał jak byłam szczylem, mniejszym niż teraz jestem. Miałam 11 lat jak zaczęłam grać w CS'a :) Bardzo chciałam grać tak jak on <3 No, ale mi to nie wychodzi. Najpierw NS później po jakiś 2 latach dostałam steam i tak właśnie grałam sobie, gdy się nudziłam :)

  Ta taktyka brata xD Nigdy nie ogarniesz jak grać tak jak on heh Jak trafiłaś na CSKatowice?

  A nie pamiętam, chyba serwer na którym zwykle grałam był full i weszłam za jakimś kumplem, nawet nie wiem za jakim :D I tak poznałam Areckiego, Robsona i zaczęłam grać coraz częściej, później poznałam resztę ekipy i się wkręciłam. Była i jest dobra atmosfera więc zostałam i tak oto jestem :D Mała, niepozorny Podwodna :D

  Atmosfera prawie jak w domu :) Podwodna? Skąd ten nick?

  No, zgadzam się. Dość oryginalny, co? :) Mój znak zodiaku to wodnik, więc to pierwsza rzecz. Druga rzecz: moi bracia mówili na coś fajnego, coś jedynego w swoim rodzaju, że jest PODWODNE lub WODNE, nie mam pojęcia dlaczego, ale tak się przyjęło. Złączyłam te dwa wątki i tak powstał mój nick :)

  Ciekawie, ciekawie ;) Jak się czujesz jako Admina na DD2?

  Myślę, że czuje się normalnie, tak jak każdy gracz, tylko tyle, że mam prawo, a raczej muszę pilnować porządku :) Często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że Admini mają swoje życie prywatne i nie zawsze mają czas na to by reagować. Ja oczywiście jak najczęściej się da próbuje wchodzić na serwer i ogarniać. Nie wywyższam się, przynajmniej ja tak uważam, a co reszta uważa to nie jest mi wiadome, ale mam nadzieję, że nie mówią ani nie myślą o mnie źle :D

  Ja również tak myślę ;) Skarg nie było to chyba dobrze jest :) Zresztą na dziewczynę nie da się źle mówić ;) Każdy ma swoje życie, CS to nie wszystko. Zazwyczaj młodsi gracze tego nie rozumieją ;) Jest coś co Ci się najbardziej podoba na Naszej Sieci?

  Chyba dobrze, mam taką nadzieję :D No oczywiście, że tak. To jest tak zwany: płaczek :D Wszystko mi się podoba w sumie, oprócz lagów. Ale tak naj naj najj, to ludzie którzy tu grają, jest super ekipa i atmosfera :)

  Lagi to nie zawsze wina serwera ;) Chyba nie ma drugiej takiej ekipy i Administracji ;) A jest coś co Ci się nie podoba?

  Ależ ja wiem, że to nie jest do końca wina serwera :) Muszę się z Tobą zgodzić, jesteśmy zgrani, naprawdę. :) Hmm... Chyba tylko to, że przewijają się tu czasem osoby, które na to nie zasługują i sieją ferment tylko. Ale to też nie wina serwera :)

  To wina tych ludzi i ich głupoty. Widocznie nie umieją się pogodzić z tym, że wylecieli z tak dobrej Sieci ;) No, ale cóż.. Za swoje zachowanie trzeba odpowiadać i nauczyć się w końcu tej kultury. Jest coś co chciałabyś zmienić/dodać do Naszej Sieci?

  To ich zasrany problem i tyle :D Zmienić? Raczej nic.. A czy dodać to mogłabym trochę się nad tym zastanowić. W sumie nie jestem tak za bardzo kreatywna, więc się nie wypowiem i jest też późno więc nie mam siły myśleć, uczyłam się dziś ponad 4 godziny, więc mi wybacz :D Ale ewidentnie czasem mi czegoś brak na tych serwerach.

  No dobrze, wybaczam ;3 Chciałabyś pełnić jeszcze jakaś funkcje na Sieci prócz Admina?

  Myślę, że wystarczy mi Admin na DD2 #1 i #2. Ostatnio i tak nie mam czasu i mnie nie ma na serwerach... Więc to by było bez sensu :)

  W sumie racja. Ja połączyłam serwer z forum, ponieważ na komputerze mało teraz jestem ;) Zbliżamy się ku końcowi ;) Jeszcze parę krótkich pytań :) Ulubiony kolor?

  Uff, miałam iść dziś wcześnie spać, przetrzymałaś mnie, a jeszcze mnie kąpiel czeka i wyjście z psem. Wszystkie są spoko, ale najbardziej chyba szary i czarny, pasują do wszystkiego.

  Oj no wybacz :( Ja też miałam iść spać o 21, bo się nie wysypiam ;) Jakiej muzyki słuchasz?

  Każdej która wpadnie mi w ucho, najczęściej, pop, polski rock ;)

  No to już nie męczę xD Leć z pieskiem na spacer ;) Dziękuję za miło spędzony czas :*

  Dzięki Ci :D No lecę, bo jak mi walnie kupsztala na środku pokoju to nie będzie super :D Ja również dziękuję i buziaczki :* :) Dobranoc :D

  Mam nadzieję, że się podobało :) Zapraszam wszystkich czytelników do dodawania swoich zdjęć w tym temacie:

  http://cskatowice.com/index.php?/topic/15719-poka%C5%BC-swoj%C4%85-twarz-w-filmiku-sieci-cskatowice/

  Zapraszam również do oglądania prac Podwodnej :) Są naprawdę świetne ;)

  1. http://pokazywarka.pl/nv1rkx/

  2. http://pokazywarka.pl/0kus8y/

  3. http://pokazywarka.pl/e3isav/

  Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15749-7-florek/

  Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.com/index.php?/topic/15155-zg%C5%82oszenia-do-wywiad%C3%B3w/

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...