Jump to content

  Locked Przydatne komendy na speedruna.


  boom`shot
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Witam       W tym poradniku chciałem przedstawić kilka przydatnych komend na speedruna i deathruny         Zacznijmy !       Speedrun/Deathrun        Pierwszą rzecz jaką musimy zrobi

  Witam

   

   

   

  W tym poradniku chciałem przedstawić kilka przydatnych komend na speedruna i deathruny   :)

   

   

   

  Zacznijmy !

   

   

   

  Speedrun/Deathrun

   

   

   

   Pierwszą rzecz jaką musimy zrobić to zdecydować się na jakiego cs'a będziemy to robić na steam czy na nonsteam :) Komendy są identyczne i mogą się różnić tylko zapisem liczb , ale będę opisywał każdą komendę. Następna rzecz jest taka ze musimy wpisać w konsole cl_showfps 1 lub net_graph 3 jak każdy wie komendy na pokazanie fps'ów wiec easy nie ? UWAGA!! Nigdy nie będziemy mieć stałej ilości fps'ów , zależy od mapy jaka jest ;)

   

   

  JEŻELI WEJDZIEMY NA SERWER DEATHRUN , CZY SPEEDRUN OD RAZU SPRAWDZAMY CZY JEST KOMENDA /invis , UKRYWA NAM TO NOZ , GRACZY , WODE itp.. CO ZWIĘKSZA NAM FPS'Y !!

   

   

  1. Wpisujemy fps_max (liczba fps 100,150,199,249,332,399,499,999) osobiście polecam 332 fps i 249 fps fajna zabawa :D

   

   

   2. fps_modem (to samo co wyżej 100,199 itp..) UWAGA!! fps_modem MUSI BYĆ TAKI SAM JAK fps_max !!!!!! czyli fps_modem 249

   

   

  3. developer 1 komenda na zwiększenie fps'ów bez niej nie uzyskamy takiej ilości jaką chcemy. Na steam to jest fps_override 1. UWAGA!! Czasami jak będziemy grać na jakiejś mapie i będzie surf ( chyba nie muszę tłumaczyć co to jest ;-; ) i będzie nam ścinać na surfach to znaczy ze mamy za dużo fps , i nie zmieniajcie liczby fps'ów na mniejsze tylko zbindujcie sobie w takim przypadku tak: bind "z" "developer 1" bind "c" "developer 0" , developer 1 zwiększa fps , developer 0 zmniejsza. DLA STEAM - bind "z" "fpsoverride 1" bind "c" "fpsoverride 0" , wtedy jak wlecimy na surfa klikamy C a jak zejdziemy z niego klikamy Z i wracamy do stref :)

   

   

  4. m_filter 1 komenda która powoduje ze płynniej ruszamy myszą jak robimy strefy

   

   

  5. hud_draw 0 komenda która wyłącza nam chat , polecam na speedrunach jeżeli chcemy włączyć hud_draw 1

   

   

  6. m_yaw 0.02 - komenda na czułość myszy , polecam sprawdzić pierw DPI myszki potem ustawić sobie m_yaw. m_yaw moze wystepować m_yaw 0.1 lub 0.001 zawsze musi być po kropce ;)

   

   

  cl_forwardspeed 999 komenda zwiększa nam speeda na serwerach deathrun , speedrun na serwerach typu only dd2 nie działa ponieważ nie ma tam auto BH UWAGA!! komenda zabroniona jest na serwerach HNS ( takie drabinki , obczajcie mój kanał i zobaczycie) i na niektórych serwerach Deathrun !!! jeżeli chcecie wrócić do podstawowej formy to zamiast 999 to 100 :)

   

   

  7.cl_sidespeed 999 z tą komendą jest różnie , bardzo zależy od synca ( czyli płynności stref ) jeżeli mamy sync +75% to polecam tą komendę bo przydaje się ale jeżeli mamy synca po 50% czy 55% to nie polecam bo tylko nam psuje bh ;) synca mozecie obczaić na hns.

   

   

  8. sv_maxvelocity 9999999 - komenda polegająca na ustawieniu nam max speeda, np. nie chcemy biec szybciej niż 1k speeda to wpisujemy sv_maxvelocity 999 i do 1k tylko lecimy ;) Polecam tą komendę na małe mapy żeby wpisać ile chcemy , natomiast na duże mapy ograniczyć sobie np do 1.5k bo powyżej już jest ciężkooo ;P

   

   

   

  9. cl_weather 0 komenda na wyłączenie deszczu ;) 

   

   

   

  Poradnik nie jest skopiowany z innego forum , komendy są takie jakie ja używam na speedrunach. ALL RIGHTS RESERVED , poradnik by. boom`shot ( scg CTg )

   

   

   

  Krótka prezentacja speedruna ( dodam 2 filmiki ;)

  speedrun_bieber 333fps WR

  deathrun_easy_v1 500fps WR

  de_nuke 333fps ?

  deathrun_evidens 250fps ?

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Dodam że im więcej fps'ów np 1000 to musimy robić szybsze strefy , jeżeli mamy 100 fps to robimy max 3 :)

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...