Jump to content

Locked Saper

Ogen Dogen
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Hej. Robię projekt na zajęcia - prostą grę "Saper" wzorowaną na tej wbudowanej w Windowsie. Chciałem Was prosić o ocenę i przetestowanie go czy się coś nie wysypuje, źle wyświetla, kolorystyka itd. (

Polecam Mały screen:  

Hej. Robię projekt na zajęcia - prostą grę "Saper" wzorowaną na tej wbudowanej w Windowsie.

Chciałem Was prosić o ocenę i przetestowanie go czy się coś nie wysypuje, źle wyświetla, kolorystyka itd. (podobno autor jest najgorszym testerem) Więc zachęcam do eksperymentowania :)

Jeśli ktoś nie grał nigdy w Sapera to krótkie objaśnienie gry - Aby wygrać musisz odkryć wszystkie nieominowane pola i oflagować miny (prawy przycisk myszy). Kliknięcie w bombę to koniec gry.

Dodatkowe funkcje, które przeniosłem do tej pory:

• Własne ustawienia gry
    • Licznik flag
    • Timer
    • Gdy klikniemy w odkrytą liczbę i mamy postawione flagi dookoła to spowoduje odkrycie pól dookoła (jeśli źle oflagujemy pola to przegrywamy)
    • Przy pierwszym kliknięciu nigdy nie trafimy na bombę

Drobne błędy o których wiem:

• Tworzenie nowych przycisków brzydko wygląda
    • Powiększenie okna powoduje zmianę obramowania

DOWNLOAD: http://puu.sh/nReab/1bd9eccb19.zip

Jeśli komuś się nie uruchamia to zgłaszać, razem z błędem i wersją Windowsa jaki używacie. To było pisane w trochę średniowiecznym środowisku, więc takie rzeczy się mogą zdarzyć. :D

GG Easy:

3f90f6293f.png

• 3 weeks later...
    Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...