Jump to content

  Locked Cofnięto zmiany w karabinach i pistoletach w CS:GO


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  csgo_2.jpg


   


  Valve finalnie ugięło się pod ogromnym naciskiem społeczności i postanowiło cofnąć wprowadzone niedawno zmiany, które dotyczyły karabinów i pistoletów w Counter-Strike: Global Offensive. Ponownie wykorzystywany jest zatem rozrzut, który obowiązywał przed wprowadzeniem ogromnej, zimowej aktualizacji.

   

  Po ostatnim sporym patchu CS:GO na Valve spłynęła fala – jak najbardziej zasłużonej – krytyki. Firma postanowiła bowiem zupełnie nieoczekiwanie zmienić rozrzut podstawowych karabinów i pistoletów w CS:GO. Teraz twórca gry wytłumaczył się ze swojej decyzji i postanowił cofnąć te zmiany.

   

  Valve przyznało, że przez zmniejszanie celności karabinów przy „spray’owaniu” chciało zmusić graczy do strzelania w inny sposób – seriami lub przez „pestkowanie” (tapowanie). co z kolei miałoby sprawić, że CS:GO byłby bardziej skillowy. Valve zauważyło jednak, że ich zmiany w żaden sposób nie wpłynęły na sposób strzelania przez graczy. Ci wciąż spray’owali.

   

  Ponadto developerzy zrozumieli, że popełnili błąd wprowadzając tak ważną aktualizację nie konsultując tego ani z profesjonalnymi zawodnikami, ani z członkami społeczności. Przyznali, że zamierzają zmienić proces komunikowania o zmianach i wprowadzania ich.

   

  Aktualnie w CS:GO wykorzystywany jest rozrzut, który obowiązywał przed zimową aktualizacją, co z pewnością ucieszy mnóstwo amatorów tej gry.

   

  źródło: cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  • 3 months later...
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!