Jump to content
Losowanie gier #14 Read more... ×
Sign in to follow this  
zaksiu

Cofnięto zmiany w karabinach i pistoletach w CS:GO

3 posts in this topic

Recommended Posts

csgo_2.jpg


 


Valve finalnie ugięło się pod ogromnym naciskiem społeczności i postanowiło cofnąć wprowadzone niedawno zmiany, które dotyczyły karabinów i pistoletów w Counter-Strike: Global Offensive. Ponownie wykorzystywany jest zatem rozrzut, który obowiązywał przed wprowadzeniem ogromnej, zimowej aktualizacji.

 

Po ostatnim sporym patchu CS:GO na Valve spłynęła fala – jak najbardziej zasłużonej – krytyki. Firma postanowiła bowiem zupełnie nieoczekiwanie zmienić rozrzut podstawowych karabinów i pistoletów w CS:GO. Teraz twórca gry wytłumaczył się ze swojej decyzji i postanowił cofnąć te zmiany.

 

Valve przyznało, że przez zmniejszanie celności karabinów przy „spray’owaniu” chciało zmusić graczy do strzelania w inny sposób – seriami lub przez „pestkowanie” (tapowanie). co z kolei miałoby sprawić, że CS:GO byłby bardziej skillowy. Valve zauważyło jednak, że ich zmiany w żaden sposób nie wpłynęły na sposób strzelania przez graczy. Ci wciąż spray’owali.

 

Ponadto developerzy zrozumieli, że popełnili błąd wprowadzając tak ważną aktualizację nie konsultując tego ani z profesjonalnymi zawodnikami, ani z członkami społeczności. Przyznali, że zamierzają zmienić proces komunikowania o zmianach i wprowadzania ich.

 

Aktualnie w CS:GO wykorzystywany jest rozrzut, który obowiązywał przed zimową aktualizacją, co z pewnością ucieszy mnóstwo amatorów tej gry.

 

źródło: cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×