Jump to content
Sign in to follow this  
zaksiu

PENTA Sports gościem ESL Mistrzostw Polski

1 post in this topic

Recommended Posts

penta-sports.jpg?b90280


 


Niemiecki zespół Counter-Strike: Global Offensive reprezentujący PENTA Sports będzie gościem nadchodzących finałów ESL Mistrzostw Polski. Już 3 października wieczorem zmierzy się w pojedynku pokazowym przeciwko zwycięzcom rodzimych rozgrywek. W spotkaniu tym pula nagród wyniesie 10000 dolarów – do lepszej ekipy trafi 6000 dolarów, zaś do przegranej – 4000 dolarów.

 

Jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń e-sportowych w Polsce zapowiada się niezwykle emocjonująco. Przez całą sobotę będziemy mogli śledzić w akcji najlepsze zespoły CS:GO – Vexed Gaming, Lounge Gaming, 31337 eSports i VERY T0X1C. Uczestnicy ESL Mistrzostw Polski będą walczyć o tytuł, nagrody oraz możliwość występu w pojedynku pokazowym.

 

Zdobywca pierwszego miejsca w EMP zmierzy się z PENTA Sports – niemiecką formacją, którą reprezentują dobrze znani zawodnicy:

 

  • Hendrik „strux1” Goetzendorff

  • Kevin „kRYSTAL” Amend

  • Johannes „tabseN” Wodarz

  • Tahsin „tahsiN” Brosch

  • Timo „Spiidi” Richter

źródło: cybersport.pl


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×