Jump to content

GwiazdeczkaG

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4g 32m 26s

Community Reputation

2 Świeżak

About GwiazdeczkaG

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 08.06.1999
 • Wiek 20

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Gliwice
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. Ale ja na demku też nic nie widzę przez te smoke, na pewno sprawdzałeś to demko? on normalnie strzela jakby nigdy nic Edit: przy jednym chyba fragu na midzie widać tylko lekkie kontury to było przy zielonych.
 2. Wiele razy były rozpisywane demka z dd2, wszystko jak na tacy. W grze dla nas to było oczywiste że ktoś jest odpalony, za dużo wie, ma zbyt szybkie reakcje i tak dalej... Dosłownie wszystko jak na tacy, ale ludzie jeszcze siedzieli tutaj sporo czasu, niektórzy nawet dostali jeszcze admina... Ile razy mamy kogoś rozpisać czy też męczyć się z nim na serwerze żeby w końcu ktoś dostał oświecenia i znowu go zbanował? Moim zdaniem powinno być więcej osób odpowiedzialnych za sprawdzanie takich demek. Jeszcze jak widziałem ten temat masło prosby o unbana. Co znowu unban a my mamy się męczyć, sprawdzać rozpisywać? Ps: Niektórzy nawet boją się dawać bana pod tytułem wh względem rozpisywania jakiegoś steama (bo dowodów jest za mało) to chodzcie sobie pograjcie z nimi, zobaczymy co powiecie pozdrawiam
 3. Jasne że na tak, często gra+ ogarnięty takich adminów nam potrzeba
 4. Ja jestem zdania żeby zostawić ten plugin tak jak jest, całkowite usunięcie doprowadzi do blokowania się z respa, co uniemożliwi szybkie rashowanie. Chyba że jest opcja tak Herbatka pisał "Dla mnie to by wystarczyło w sumie o 1 - 1.5s zmniejszyć długość "duszków"
 5. Nick podczas gry: SOLOBANG po przerwie :( Data Bana: 27.12.2019 Mapa: de_dust2 Nick Admina:papa smerf ( Już wcześniej admin banował tylko poprzez "Odwołaj się na forum" (a najwyżejm u rozpisze co mi szkodzi) tylko my na tym tracimy czas, zanim on mi to rozpisze to pewnie minie z 10h Powód Bana: Inny cheat?! Screeny (paczka .zip): Twoje IP / SteamID: 91.192.2.192 Wycinek z konsoli / link do bana: [CSXGuard] "ex_interp 0.01": (ST Blocked) [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : SOLOBANG po przerwie : ( [AMXBans] Reason : ' Inny cheat. Odwolaj sie na forum ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cskatowice.com [AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1837075123 ' [AMXBans] Your IP : ' 91.192.2.192 ' Ps: ciekawi mei jak będzie wyglądała taka rozpiska "innego cheata" zgaduje że dostałem bana po tym jak olałem kolesia w smoke i zacząłem szukać innego przeciwnika który stworzyłby mi większe zagrożenie bo tamten do mnie nie strzelał... (bylem sam na chyba 5/4 z paka obok siebie będąc ct)

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...