Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  Malina Bywalec

  • Last visited

  • Joined

  • Posts

   92
  • Days Won

   3

  About Malina

  • Ranga główna Kobieta
  • Other groups Użytkownik
  • Birthday 12/15/1995
  • Age 26 lat

  Additional information

  • Gender
   Nie wybrano
  • Platform
   Steam
  • Last visited

  • Joined

  • Posts

   92
  • Days Won

   3

  Malina's Achievements

  Bywalec

  Bywalec (4/23)

  11

  Reputation

  Malina last won the day on March 21 2014

  Malina had the most liked content!

  1. Witam W tym poradniku pokażę wam jak wgrać swój własny HUD do League of Legends. Ale na początek co to jest HUD ? Jest to tak jakby obramowanie naszego paska postaci, sklepu, menu (ESC) itd. Jak to wygląda ? A więc zaczynamy . Wchodzimy na stronę http://leaguecraft.com i wchodzimy w zakładkę Mods&Art i wybieramy UI MODS Wybieramy HUD który najbardziej nam się podoba i pobieramy go . Po pobraniu i wypakowaniu,powinniście mieć pliczek o nazwie "hudatlas.tga" Teraz Najważniejsze ! Ścieżka docelowa powinna być taka : -> League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.12\deploy\DATA\menu\hud I do tego folderu wrzucamy "hudatlas.tga" Jeśli wszystko wykonaliśmy zgodnie z tym co napisałem to odpalamy League Of Legends i cieszymy się nowym wyglądem .
  2. Witam . Pewnie wielu z was nie chce wydawać pieniędzy na LoL'a przez co nie posiadacie skórek . Dzisiaj w poradniku przedstawię wam jak wgrać swój własny skin do gry lub HUD . No to zaczynamy . Na początek pobieramy program w którym będziemy instalować nasze skórki , program możecie pobrać z tego oto linku . https://sites.google.com/site/siuupdates/ Po pobraniu i rozpakowaniu plik otwieramy za pomocą "Skin Installer Ultimate" Gdy program otworzymy będzie prosić, aby znaleźć lol.launcher.exe, który znajduje się w folderze Leagueoflegends. Po zainstalowaniu program powinien wyglądać tak . Gdy mamy już zainstalowany program bierzemy się za instalowanie skórek . Skórki możecie zdobyć ze strony http://leaguecraft.com . Wchodzimy w zakładkę Mods&Art i wybieramy "New Skin" . Następnym krokiem jest wybranie odpowiedniego dla na championa i znalezienia do niego skórki która naszym zdaniem jest najfajniesza . Po odnalezieniu naszej skórki pobieramy ją na naszego PC . Po pobraniu wypakowywujemy plik do folderu ( Ja osobiście tworzę osobny folder na pulpicie np " Kha Zix " i tam wypakowywyje skin) i połowa za nami . Teraz odpalamy nasz program do instalacji skórek . Pierwszym krokiem będzie wpisanie nazwy skina . Drugim krokiem będzie kliknięcie Add Files i zaznaczenie wszystkich plików które pobraliśmy z leaguecraft (skin'a). I ostatnim krokiem w tym oknie będzie kliknięcie Add To DataBase Teraz powinno wyskoczyć nam takie okno Zaznaczamy skin i klikamy Install Nie wystraszcie się gdy podczas instalacji wyskoczy wam coś takiego. To są ustawienia do tego by skin dobrze działał nam w grze . Nic nie zmieniajcie bo one same się dostosowywują . Klikamy Done i mamy zainstalowany nasz pierwszy SKIN !
  3. Malina

   Skin Jax

   Tego drugiego skina możesz mieć za free , dzisiaj albo jutro napiszę poradnik jak wgrać skiny hud itp
  4. Malina

   Skin Jax

   Witam Co myślicie o tych dwóch skinach do Jax'a ? Jak dla mnie to oby dwa są fajne lecz bardziej pociąga mnie ten drugi
  5. Malina

   Skin Katarina

   Co sąsidzie o takim skinie do Katariny ? Ja osobiście sobie go wgrałem i powiem wam że całkiem całkiem
  6. Witam w tym poradniku przedstawię wam w jaki sposób otrzymać darmowe skórki do gry League of Legends . Zacznę może od Garena Aby otrzymać skin: Zaloguj się na Twittera Kliknij w ten link – Click! Śledź profil @LoLEU Do zgarnięcia jest ta oto skórka Następną skórką którą możemy zdobyć jest skórka do Alistara Aby otrzymać skin: Zaloguj się na YouTub'a Kliknij ten link - http://www.youtube.com/user/riotgamesinc (niebieski byk) I subskrybujemy kanał Do zgarnięcia mamy tą skórkę No i ostatni darmowy skin to skin do Tristan'y Aby go zdobyć należy: Zalogować się na FaceBook'a Kliknąć w ten link - http://www.youtube.com/user/riotgamesinc ( wybieramy różową dziewczynę) Udostępniamy A tak wygląda darmowa skórka do Tristany
  7. Wszędzie albo limity albo jakieś inne gówno
  8. Ogarnia ktoś może gdzie można zobaczyć wszystkie sezony Prison Break ? Mogą być odcinki do pobierania itp
  9. Nie kradnij mi się bardziej podoba , ale ogólnie cały album wymiata
  10. Cczuję się dziś sam, coś omija mnie widzę to wyraźnie, choć często jak przez mgłę.

  11. Malina

   Plemiona

   Kumpli jest na razie 6 + ty , plemie potem ogarniemy jak na razie surki itp
  12. Malina

   Plemiona

   O widzę blisko mnie jesteś
  13. Malina

   Plemiona

   z mojego linku ?
  14. Malina

   Plemiona

   Ale jak założysz konto swoje to Cie wywali nie wiadomo gdzie a tak będziesz blisko nas
  ×
  ×
  • Create New...