Jump to content

Lajtowy

Gracz
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lajtowy

 1. TeamRussia bije na mixach

  No no, ładnie Panowie
 2. "Szanuj będziesz szanowany"

  1. `Połamany

   `Połamany

   "sprzedaj się, będziesz kurwiony"

 3. http://www.youtube.com/watch?v=NbyjIuJ609E H@H@H@H@H@H@H@
 4. "Rób to co robisz brat, świat jest dziki Nie pozwól żeby ktokolwiek mówił, że jesteś nikim Licz tylko na siebie jeśli umiesz liczyć"
 5. Pakito - Living On Video

  gimby nie znajo
 6. Nigdy nie dam ci o sobie zapomnieć, możesz być pewien Nie jestem z tych co dzwonią do siebie tylko w potrzebie Witasz solą lecz chyba zapominasz o chlebie Zresztą huj z tym, przy moim twoje życie to rewers Jeszcze raz mnie obrazisz, odetnę cię od słońca Gorsze dni wtedy zaczniesz liczyć sobie w tysiącach Chcesz zadawać mi pytania, pytania rodem z quizów Nie zrozumiesz mego życia, jak nie wisiałeś na krzyżu Ziomek weź się nie podlizuj, nie nagramy nic, kurwa Przecież ciężko ci było wysłać paczkę do pudła Nie wystąpię już nigdy w roli twego obrońcy Zamiast palcy serdecznych używasz wskazujących Nie uznaję warunków i porzucam naiwność Grzechy ciężkie, bo lekkie bardzo łatwo udźwignąć Już mi zbrzydło to wszystko i pierdolę ten kodeks Dziś przytulę cię tylko po to, by zaraz odejść Te uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne Tylko szkoda, że nasze serca nie są wymienne Możesz spać z moim wrogiem, spuszczaj wzrok, gdy mnie mijasz Baw się dobrze dziewczyno, aż ci spłynie makijaż

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×