Jump to content

Italiano

Gracz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  54m 53s

Community Reputation

1 Świeżak

About Italiano

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Italiano

  [1.6] SSy Italiano

  opcja numer 2 okazała się pomocna tylko utwierdziła mnie w przekonaniu że coś się zepsuło mam 5 screenów halflife00 01 02... itd i każdy z nich pokazuje to samo jednego screena którego sam zrobiłem kiedyś tam nwm może problem polega na tym że wszystkie screeny zrobione są przez niego podmieniane nie mam pojęcia. edit. po usunięciu screena który podmieniał je wszystkie pliki nic nie pokazują.
 2. Italiano

  [1.6] SSy Italiano

  nie mogę nigdzie znaleźć ss, żadna z metod nie pomogła posiadam win10. poproszę o ewentualną analizę demka, lub użycie zdrowego rozsądku i sprawdzenie mojego konta steam oraz opisu gdzie mam kilka linków do ssów i analize demka http://steamcommunity.com/id/crixusfortune pozdrawiam. czy tak ciężko jest zrobić analizę demka ? żaden z sposobów nie pomaga a poradnika dla win 10 nie widzę poza tym mam tylko 100gb na dysku i przez 30 minut nic nie znalazłem. Skoro mam wh czy coś to dlaczego nie dostałem jeszcze vaca a ssy na innych serwerach nic nie wykazały ?
 3. Italiano

  [1.6] SSy Italiano

  Nick podczas gry:Italiano Data Bana:2018-03-02 Mapa:dust2 Nick Admina: Powód Bana:Wrzuc screeny na forum Screeny (paczka .zip):nie dostałem screenów. Twoje IP / SteamID: STEAM_0 : 1 : 45867988 Wycinek z konsoli / link do bana: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=133928

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×