Jump to content

Dundersztyc

Gracz
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2g 1m 24s

Community Reputation

3 Świeżak

About Dundersztyc

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Cześć Mordeczki ;d

  Witam Klaudia ładne imię spokojnie nie jesteś sama ja mam 19
 2. Piosenki Dundersztyc

  Piosenki są po ucinane do danego momentu. Akcent Przekorny Los: http://www34.zippyshare.com/v/fPlDYVEZ/file.html Bro Do utraty sił: http://www20.zippyshare.com/v/HHiphdJu/file.html Bro Nowy Rozdział :http://www116.zippyshare.com/v/h1ogXQTL/file.html Kuban Jak gdyby nic: http://www49.zippyshare.com/v/OcpbCYVV/file.html Mig Wymarzona:http://www3.zippyshare.com/v/QQ0MlOHw/file.html Tom Girls Mleczko:http://www108.zippyshare.com/v/QNj5vav0/file.html Przepraszam że nie od razu wrzuciłem piosenek ale miałem pracę i treningi więc przepraszam z góry dziękuje Pozdrawiam.
 3. Rsy- propozycje.

  Akcent Przekorny Los: http://www34.zippyshare.com/v/fPlDYVEZ/file.html Bro Do utraty sił: http://www20.zippyshare.com/v/HHiphdJu/file.html Bro Nowy Rozdział :http://www116.zippyshare.com/v/h1ogXQTL/file.html Kuban Jak gdyby nic: http://www49.zippyshare.com/v/OcpbCYVV/file.html Mig Wymarzona:http://www3.zippyshare.com/v/QQ0MlOHw/file.html Tom Girls Mleczko:http://www108.zippyshare.com/v/QNj5vav0/file.html Przepraszam że nie od razu wrzuciłem piosenek ale miałem pracę i treningi więc przepraszam z góry dziękuje Pozdrawiam.
 4. Imię: Michał Wiek: 19 Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Jestem w stanie poświęcić od 3 h do 6 h Co chciałbyś zmienić: Nic bym nie robił bo forum jest bardzo dobrze ogarnięte widać że są osoby doświadczone W czym chciałbyś pomóc : Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządków sprawdzania ss-ów i tak dalej jestem doświadczony a tym bardziej potrafię spół pracować w grupie. Dlaczego akurat ty: Zobaczyłem rekrutację otwartą to pomyślałem że warto spróbować a tym bardziej mam doświadczenie troszeczkę sobie przypomnę i będzie dobrze. Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: Jestem z wami od 26 października 2017 r. {a na serwerach tak samo} Jakie wymagania spełniasz : Przynajmniej 100 postów na forum (-) Wiek 17+ (+) Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy) (-) Dobry kontakt z społecznością CSK Uważam, że mam dobry kontakt, lecz to jest do oceny dla społeczności CSK. Brak ostrzeżeń "warnów" na forum (+) Przynajmniej 2 miesiące stażu w sieci. (-) Aktywność zarówno na forum jak i serwerze (+) Umiejętność moderacji forum (+) Umiejętność obsługi AMXBans (+) Umiejętność pracy w grupie (+) Poprawna polszczyzna (+)
 5. Propozycja dot Piosenek

  Mam propozycję dotyczącą piosenek oto one Kuban jak gdyby nic: Dam 6 ponieważ są ciekawe Pozdrawiam.
 6. FREE VIP !

  Nick - Dundersztyc Imię - Michał STEAM/NS - NS server pb
 7. Witam

  mam pytanie muszę mieć ileś przegranych godzin żeby zrobić rekrutację na blacklisted mam bardzo duże doświadczenie nie raz miałem i właśnie was się pytam czy tak da się od razu zrobić rekru ??
 8. Witam

  Witam mam na imię Michał mam 19 lat mieszkam we Wrocławiu lubię piłkę nożną cs-a i kocham Boks trenuję boks jestem z tego dumny bo robię to co kocham w wolnym czasie gram w cs-a 1.6 pracuję jako Trener Boksu i jako trener personalny a po pracy jadę od razu na trening kocham bmw e 30 i gram na PaintBallu Pozdrawiam mam nadzieję że dogadamy się i będzie przyjemna z wami gra Pozdrawiam.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×