Jump to content

ILLEGAL

Gracz
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  16g 31m 40s

Community Reputation

26 Początkujący

About ILLEGAL

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 23.02.1999
 • Wiek 21

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 21

Recent Profile Visitors

2149 profile views
 1. Twój nick: ILLEGAL Nick admina/gracza: Zjem Twoją Kobietę Steam_id admina/gracza: - Serwer: PaintBall Mapa: de_nuke2x2 Data i godzina: 20.09.2019r. Opisz sytuację/zdarzenie: Co tu opowiadać? Kolejny niesłuszny ban.. :), powiem tylko tyle iż żyjemy w wolnym kraju, gdzie mamy tzn. „wolność słowa” i ja jako wolny obywatel mam prawo wyrazić swoją opinię na temat czegokolwiek, czego tylko chcę, to jest tylko i wyłącznie moja opinia. Poniżej podsyłam screeny, gdzie JA wypowiadam się na temat tzn „VIPów”, NIE OBRAZIŁEM ADMINA, dlatego, że to nie było skierowane prosto do niego, a tylko moja opinia, do której ma prawo każdy z nas :) Uważam, że zostałem niesłusznie zbanowany. Następnym razem zastanówcie się komu dajecie admina, bo wielu adminów zbyt sobie pozwala i taka jest oto prawda :) Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://www23.zippyshare.com/v/t7vw6DpI/file.html proszę nawet sprawdzić logi :)
 2. Nick podczas gry: ILLEGAL Data Bana: 20.09.2019r. Mapa: de_nuke2x2 Nick Admina: Zjem Twoją Kobietę Powód Bana: Obraza admina Screeny (paczka .zip): https://www41.zippyshare.com/v/9m9gT8aq/file.html Twoje IP / SteamID: STEAM_0:1:174862393 Wycinek z konsoli / link do bana: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=169172
 3. 1. Dał vote na jedną mapę, a powinien się raczej zapytać czy w ogóle chcemy zmianę.. Z tego co pamiętam, to tak było jak jeszcze ja byłem adminem. 2. Co do nicku, to serdeczny admin, nie ma zarezerwowanego nicku, więc chyba każdy może grać na dowolnym nicku, więc co Ty mi tu piszesz (admin z zarezerwowanym nickiem = ban permanentny?). Niech sobie serdeczny admin, który nie ogarnia i daje takie bany ZA NIC, niech sobie wykupi rezerwację nicku. Wtedy na pewno nikt nie będzie grać na jego nicku. Bo w chwili obecnej, nick na którym admin gra, nie jest jego własnością. Edit: Tego było można się spodziewać, po tej sieci. Swój, swojego kryje, a admin robi co mu się żywnie podoba. Niestety, ale taka jest prawda, nie jestem na tej sieci od wczoraj i różne historie tutaj przeszły Nadal stoję za swoim, ponieważ uważam, że ten ban jest niesłuszny. Słuszny byłby wtedy, kiedy admin miałby wykupioną rezerwację nicku!
 4. 1. Nie byliśmy sami na serwerze i nie pytałeś się nikogo z nas, tylko od razu dałeś "vote". 2. Tak jak napisałem wyżej. Dodałem Cię na steam, by wyjaśnić na spokojnie z Tobą tą całą sytuację, po czym poszedłeś na spec, a ja z myślą, że zaakceptujesz moje zaproszenie, ale niestety nie. Po paru minutach anulowałem zaproszenie i dodałem ponownie byś zobaczył, ale niestety wyskakiwał mi błąd, a jak chciałem wejść na twój profil, to wyskakiwał mi błąd. (Szkoda, że nie pomyślałem wcześniej, bo bym też zrobił tego screena. 3. I nie mów, że codziennie upominasz gracza, ponieważ jestem codziennie na serwerze po parę godzin i widzę, a on tak często nie gra w cs`a. 4. Napisałem wyżej, że można grać na dowolnym nicku, a jeżeli Ty drogi kolego masz problem, to sobie wykup rezerwację nicku, bo z tego co wiem, to tego nie masz. I NIE BĘDZIESZ NIKOGO WYRZUCAĆ Z SERWERA, BO KTOŚ GRA NA JEDNYM Z NICKU! I się sam zdecyduj na jakim nicku grasz. Bo nikt celowo nie będzie mijał Cię szerokim łukiem, bo księciunio gra na dwóch nickach i nikt nie ma prawa grać. Zresztą jest HLTV, więc proszę sobie sprawdzić. Ja zrobiłem tylko to co do mnie należy i myślę, że każdy inny gracz, by postanowił tak samo, jakby był wyrzucany z serwera dlatego, że serdeczny Pan księciunio gra na kilku nickach, gdzie nie ma rezerwacji nicku i każdy może grać na dowolnym. Więc uważam, że ban na tydzień czasu jest niesłuszny
 5. Twój nick: ILLEGAL Nick admina/gracza: ANTIHYPE Steam_id admina/gracza: STEAM_0:0:36885947 Serwer: PaintBall Mapa: cs_paintball Data i godzina: 15:25 (przybliżony czas) Opisz sytuację/zdarzenie: Serdeczny oto Pan admin dał bana na tydzień czasu za tak zwane „podszywanie się”, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia typu zmień nick, lub pod postacią kicka.. Tylko od razu ban na tydzień czasu.. Przypomnę, iż wczoraj sam dostałem bana od szanownego Pana ANTIHYPE, za tak zwane „podszywanie się”. Grałem sobie wczoraj na swoim nicku „ILLEGAL” i raptem ban, bo dla Pana admina nie wyświetlał się wczoraj mój status steam. Piszę oto tą skargę, ponieważ to nie jest pierwsza taka sytuacja tego admina. Druga rzecz jest taka, że admin zmienia sobie mapy kiedy tylko mu się to podoba. Głupi przykład dziś, była mapa de_westwood, a dla admina mapa nie pasowała, to wybrał mapę tzn. pod siebie. Poniżej podaję linki do screenów i listę banów. Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): http://f1.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-1909111456-cs_paintball.dem.zip http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=169036 , https://www43.zippyshare.com/v/Bg1ANGJU/file.html , https://www4.zippyshare.com/v/2vT8YPDb/file.html Ten ban na tydzień czasu nie dotyczy mnie, piszę oto tą skargę w imieniu swojego młodszego brata, iż uważam że ban jest niesłuszny. Przecież można grać na dowolnym nicku, a mój brat nie wiedział, że ten nick, akurat jest zajęty przez admina. Tak samo nie wspomnę, że sam dostałem wczoraj bana za „podszywanie się”, co opisałem to wyżej. Przypomnę również, że dodałem admina na steam, by wyjaśnić tą całą sytuację na spokojnie, lecz nie przyjął mojego zaproszenia. Postanowiłem po paru minutach anulować zaproszenie i dodać go ponownie, by zobaczył zaproszenie, lecz chyba mnie zablokował na steam.. Więc postanowiłem napisać na czacie na serwerze tzn „u@”, lecz admin w ogóle nie reagował.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...