Jump to content

TBk

 Opiekun Serwera
 • Content count

  641
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 7g 10m 2s

Community Reputation

311 Wyjadacz

About TBk

 • Rank
  Pasjonat
 • Birthday 14.02.1994
 • Wiek 24

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Chorzów
 • Zainteresowania:
  Rolki, Spotify, Netflix <3
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 24

Recent Profile Visitors

3708 profile views
 1. CHVRCHES - Get Out

 2. Ja jestem na nie, tylko ze względu na to, że posty nabijałeś na siłę. Byle było te 500. Żenada wg mnie
 3. [cs:go] UNBAN

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 4. [cs:go] UNBAN

  Zaraz obejrzę demo i zobaczę, co tam się odjaniepawla ponownie. A no i standardowo: @Brelok @Gotti i to chyba tyle jak na razie. Dobra. Szczerze? Mam już dość tej całej sprawy. Jakiej sprawy? A no, dokładnie tego, że opiekunowie serwera jak i admini nie dają żyć graczowi, bo mają "COŚ" do niego. Ile kur... można? Je**e już na to, mogę dostać za to i degrada. Sprawa jest olewana po raz n-ty. Zarówno przez @zaksiu jak i innych np. @Ogen Dogen (rozmowa Steam). To słowo może zabrzmieć i śmiesznie, ale pasuje idealnie - szykanowanie, bo tak to wygląda aktualnie na serwerze. Nie miałbym do tego nic, gdyby nie fakt, że OPIEKUNOWIE zachowują się DOKŁADNIE TAK SAMO jak owy gracz a mimo to, on zostaje ukarany, dostaje bany a oni są bezkarni. Już rzygam świadomością tego, że pojawia się skarga lub prośba o ub z aren, bo na każdym demku jest większa patologia niż na Urzędniczej u Magicala. Ile kur... można? Ile trzeba mieć je**nej nienawiści w sobie, żeby przerabiać ten sam schemat za każdym razem i za każdym razem z większym nasileniem. Z tego miejsca daję ub powyższemu graczowi. Tutaj zaskoczę Cię drogi @Brelok. Nie dam mu ub za to, że zasługuje, bo nie zasługuje, ale daję mu ub z tego powodu, że zachowujecie się tak samo, wypowiadacie nawet identyczne słowa i/lub nawet gorsze i pozostajecie bezkarni. Co się dalej będzie przez to działo? Hm, nie wiem, wylane mam, skoro wyżsi rangą też na to leją, mimo tego, że już wiele razy to podkreślałem. Wszelkie dowody, screeny, dema... cokolwiek innego tam jeszcze mam w folderze mogę śmiało udostępnić, jeśli będzie to potrzebne jedynie @zaksiu oraz @Ogen Dogen (otrzymałeś je już na Steam, choć nie wiem czy odczytałeś, lecz nie ma w nich dzisiejszego demka, albowiem które jest też jedną z perełek naszej jakże MIŁEJ I SYMPATYCZNEJ administracji Aren). Przecież to co tam się odwala to totalne bagno i dno. Nie wiem czy kur... tylko ja to widzę czy o co chodzi. Nie pozdrawiam i zamykam a na dalsze konfrontacje zapraszam do mnie na PW, na TS, na Steam lub do innego, bardziej odpowiedniego działu. Dziękuję za uwagę tym, którzy to będą potrafili zrozumieć choć w małym stopniu. A, sory, tutaj demko z dzisiejszego tematu: http://634.gotv.pro/srv51018/auto-20180618-1931-am_nuke2.dem.zip Adios. A jeśli wg @Ogen Dogen @zaksiu lub w sumie nawet @cajmert nie mam racji i źle zrobiłem no to nie pozostaje nic innego jak zdjąć flagi. A i żeby nie było, bo niektórzy wiedzą, że wypiłem trochę, ale jestem świadom swoich czynów i tego co napisałem, mimo wychylenia paru drinków myślę racjonalnie.
 5. [cs:go] UB?

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 6. [cs:go] UB?

  No to skoro unban poszedł to i ja uczynię honory (jeśli zauważyłeś, że coś jest nie tak w tym co napisałem lub zamierzam napisać, co w sumie jest niemożliwe, bo w jaki sposób możecie wiedzieć o tym co zamierzam napisać, ale nieważne to na 100% nie wina drinków, trust me). Zamykam przewód sądowy i oddaję głos prokuratorowi.
 7. Grafik

  Jeśli mam kontynuować swą gonitwę za byciem wbrew wszystkim to jestem oczywiście na nie. A tak serio i szczerze to nie pasują mi w żadnej z tych prac napisy do pozostałej otoczki. Tak jak byś je zrobił w cooltext i dodał na obrazek. Jeśli są one naprawdę wykonane w PS'ie, to słabo jak na możliwości tego programu. Pierw myślałem, że posty wyżej to żarcik, ale zjechałem niżej i każdy to samo, troszkę śmiechłem No, ale opinię każdy ma swoją na dany temat i nikt tego nikomu nie może zabronić.
 8. Ogólne ogarnięcie

  Mapy do dziś nie są ogarnięte, np. awp_dust_illusion jest niegrywalna. A kiedy już o tym pisałem... Za dużo jest gówno-map wg mnie.
 9. To ma 6 miesięcy... Szybki jesteś.
 10. [cs:go] UNBAN

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 11. [cs:go] UNBAN

  Rany, rany... Mhm. Zanim przejdę do meritum sprawy. Po 1.: Nie rozumiem całej tej sytuacji. @Gotti, byłeś w tym czasie na serwerze. Wiesz, że powyższy gracz był już banowany i uniewinniony. Mimo to, kolejny ban przychodzi z Aren, tego samego gracza. Nie komunikujecie się w ogóle (admin-admin) będąc na spectators? Po 2.: Zachowanie graczy na serwerze daje wiele do myślenia. Admini będąc w grze nie upominają, mimo wyzwisk, wulgaryzmów nie ponoszą za to kar ani też upomnień. Może zwiększcie jakoś na to nacisk, zwłaszcza na chat (say/tsay), bo to niezła patologia na tym demku się odjaniepawla. Po 3.: Zachowanie adminów. Groźby, wulgaryzmy... Jejku. Jak dzieci. Nie będę wypisywał nicków, wystarczy obejrzeć demo i możliwe, że tutaj @zaksiu jakoś Was postawi do pionu (heh). Wracając do tematu. Demo oczywiście clear. Myślałem, że skoro @Gotti wszedł na spectators, to tym razem będzie coś ciekawszego. Niestety. Miłego wieczoru.
 12. [cs:go] UNBAN

  Za chwilę obejrzę demo. Tymczasem @MigMig, co masz do powiedzenia ciekawego?
 13. Rise Against - Give It All

  Więcej chyba dodawać nie muszę

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×