Jump to content

Anox

 Opiekun Serwera
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  4d 17g 47m 58s

Anox last won the day on March 21 2018

Anox had the most liked content!

Community Reputation

220 Wyjadacz

About Anox

[CS:GO] Opiekun Multi-Arena 1vs1
[CS:GO] Opiekun RETAKE
[CS:GO] Opiekun Only Pistols
DJ
Opiekun Discord
Przyjaciel
V.I.P
 • Rank
  Бог только один!
 • Birthday 15.11.2001
 • Wiek 17

Kontakt

 • Strona internetowa:
  https://steamcommunity.com/id/jak_ja_bog/
 • Wiek 17

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Chorzów
 • Zainteresowania:
  E-sprot, piłka nożna
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 17

Recent Profile Visitors

1727 profile views
 1. Na serwerze został wprowadzony V.I.P! Tego V.I.P'a dostaje się automatycznie na oba serwery RETAKE #PRIME i #NORMAL 1. Co on daje? 2. Ile kosztuje? 3. Jak go kupić? odp 1. Co daje nam V.I.P: Tag [VIP] przed nickiem Tag [VIP] w tabeli Wyróżniający się kolor podczas pisania na czacie Możliwość resetowania statystyk: !rs Dostęp do wyboru rękawiczek: !gloves Dostęp do malowania broni: !ws Informacje tekstową na czat że VIP wchodzi / wychodzi Dostęp do StatTrak: !st Dostęp do Nametag: !nametag Show damage - pokazywanie obrażeń na środku ekranu Kamizelka + hełm w każdej rundzie Dodatkowe 3hp za zabicie Dodatkowe 5hp za zabicie HS odp 2. Cena V.I.P'a: 8,61zł SMS / 5zł PRZELEW / 5zł PAYPAL / 5zł PSC / 10zł w skinach (Kobiety płacą 50% ceny) odp 3. Żeby kupić V.I.P'a należy pod tym tematem napisać posta: Nick: STEAM_ID: Forma płatności: Kontakt:
 2. Na serwerze został wprowadzony V.I.P! Tego V.I.P'a dostaje się automatycznie na oba serwery Only Pistols #PRIME i #NORMAL 1. Co on daje? 2. Ile kosztuje? 3. Jak go kupić? odp 1. Co daje nam V.I.P: Tag [VIP] przed nickiem Tag [VIP] w tabeli Wyróżniający się kolor podczas pisania na czacie Możliwość resetowania statystyk: !rs Dostęp do wyboru rękawiczek: !gloves Dostęp do malowania broni: !ws Informacje tekstową na czat że VIP wchodzi / wychodzi Dostęp do StatTrak: !st Dostęp do Nametag: !nametag Show damage - pokazywanie obrażeń na środku ekranu Kamizelka + hełm w każdej rundzie Dodatkowe 3hp za zabicie Dodatkowe 5hp za zabicie HS odp 2. Cena V.I.P'a: 8,61zł SMS / 5zł PRZELEW / 5zł PAYPAL / 5zł PSC / 10zł w skinach (Kobiety płacą 50% ceny) odp 3. Żeby kupić V.I.P'a należy pod tym tematem napisać posta: Nick: STEAM_ID: Forma płatności: Kontakt:
 3. Rodzaj pracy: AWATAR I BANER NA FB CSKATOWICE Rozmiary: 170 x 170 pikseli i 820 x 312 pikseli Tematyka: SPODEk , CSGO CS1.6 ? CSKATOWICE xdd Kolorystyka: DOWILNA Format (np. *.jpg, *.png, *.gif) .png Napis: CSKATOWICE Swoje materiały: FORUM Dodatkowe info: - Płatne/Darmowe: Raczej darmowe xd Fanpage nie ma zdjęcia dlatego daje zlecenie :
 4. @Naimad1337 @Częstokloc Przyjmuję z przyczyn małej ilości adminów, zgłoście się do mnie na steam : https://steamcommunity.com/id/Anox_21
 5. Anox

  Odpał

  Dziękujemy za zgłoszenie, gracz otrzymał zasłużoną karę! (ban permanentny). Można zamknąć
 6. Yoł yoł Witom kamracie
 7. Witajcie! KONKURS "TOP GRACZ" Każdego pierwszego dnia miesiąca nastąpił reset statystyk. Wraz z resetem startuje miesięczny konkurs, który będzie trwać do ostatniego dnia miesiąca. Nagrody: 1. Miejsce: VIP na okres 30 dni 2. Miejsce: VIP na okres 14 dni 3. Miejsce: VIP na okres 7 dni KONKURS "TOP TIME" Startuje również konkurs Top Time. Konkurs trwa tak samo jak wyżej "TOP GRACZ". Nagrody: 1. Miejsce: VIP na okres 30 dni 2. Miejsce: VIP na okres 14 dni 3. Miejsce: VIP na okres 7 dni Informacja Ci co posiadają usługę VIP, dodajemy do usługi wygraną. Nagroda otrzymuje się tylko na serwerze na którym się wygrało. Można rozdawać nagrody innym Gracza. Rangi admin+ nie biorą udziału. W ciągu trzech dni macie czas na odbiór nagrody. Potem nagroda przepada! Jak sprawdzić na serwerze którym się jest w rankingu? : Top gracz - !rank / sm_rank (consola) / Top Time - !toptime / sm_toptime (consola) Po nagrodę proszę zgłaszać się do mnie @Anox / STEAM
 8. Na serwerze został wprowadzony V.I.P! 1. Co on daje? 2. Ile kosztuje? 3. Jak go kupić? odp 1. Co daje nam V.I.P: Tag [VIP] przed nickiem Tag [VIP] w tabeli Wyróżniający się kolor podczas pisania na czacie Możliwość resetowania statystyk: !rs Dostęp do wyboru rękawiczek: !gloves Dostęp do malowania broni: !ws Informacje tekstową na czat że VIP wchodzi / wychodzi Dostęp do StatTrak: !st Dostęp do Nametag: !nametag Show damage - pokazywanie obrażeń na środku ekranu Kamizelka + hełm w każdej rundzie odp 2. Cena V.I.P'a: 8,61zł SMS / 5zł PRZELEW / 5zł PAYPAL / 5zł PSC / 10zł w skinach (Kobiety płacą 50% ceny) odp 3. Żeby kupić V.I.P'a należy pod tym tematem napisać posta: Nick: STEAM_ID: Forma płatności: Kontakt:
 9. Witam! W temacie podam nową,gotową(nie musicie szukać) już listę stron na których możecie robić reklamy naszej sieci! Oto one: LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK LINK Znalazłem gdzieś na necie dlatego umieszczam to też tu (przyznaje się bez bicia : kopiuj wklej) Linki zakryłem by nie reklamować
 10. Taki tam serwer po takim przeżyciu hehe ^^ (da sie ? - da sie )

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
 • Create New...