Skocz do zawarto艣ci

    Zamkni臋ty #99 Szybka sz贸stka -> MEneS


    Rekomendowane odpowiedzi

    • Ca艂a zawarto艣膰 4
    • Temat zosta艂 za艂o偶ony
    • Ostatnia odpowied藕

    Top u偶ytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witajcie!聽馃憢 Osob膮, kt贸ra zechcia艂a odpowiedzie膰 mi na 6 pyta艅 jest @ 聽MEneS Zapraszam do czytania.聽 聽 聽 聽 聽 聽Ka偶demu z nas ci臋偶ko jest powiedzie膰 co艣 o sobie,

    ju偶 go艣cia lubie XD 聽

    L臋k przed kobiet膮 gdy bije xDDD

    tC1Jhvq.png

    Witajcie!聽馃憢

    Osob膮, kt贸ra zechcia艂a odpowiedzie膰 mi na 6 pyta艅 jest @ MEneS

    Zapraszam do czytania.聽

    YgbZztU.png

    Ka偶demu z nas ci臋偶ko jest powiedzie膰 co艣 o sobie, aby da膰 si臋 pozna膰 innym. Miejmy nadziej臋, 偶e Tobie uda si臋 odpowiedzie膰 mi na pytanie, kim jeste艣?

    Jestem osob膮 co ma popierdolone pomys艂y oraz jestem przyjazny lubi臋 poznawa膰 nowe twarze i uwielbiam sporty walki.

    Czy dbasz o swoje zdrowie i sprawno艣膰 fizyczn膮? Je偶eli tak, to w jaki spos贸b聽

    O zdrowie mo偶e nie za bardzo, ale o sprawno艣膰 fizyczn膮 ju偶 tak. Popierdzielam du偶o na rowerku i trenuj臋 od czasu do czasu jak mam woln膮chwil臋.

    Gdyby艣 musia艂 kogo艣 czego艣 nauczy膰, czego by艣 go nauczy艂?

    Niczego bym go nie zdo艂a艂 nauczy膰, bo sam nie potrafi臋 (jestem fajt艂ap膮 偶yciow膮).

    Je艣li m贸g艂by艣 obejrze膰 wszystko, co wydarzy艂o si臋 w Twoim dotychczasowym 偶yciu, czy by艂by艣 zadowolony z tego co by艣 zobaczy艂?

    Nie by艂bym zadowolony z powodu 偶e pope艂nia艂em du偶o b艂臋d贸w 偶yciowych i nie chc臋 do nich wraca膰.

    Jak to w 偶yciu m贸wi膮... Karma wraca. Czy to za dobre, czy te偶 z艂e uczynki... Gdyby karma wr贸ci艂a do Ciebie, czy pomog艂aby Tobie, czy te偶 Ci臋 skrzywdzi艂a?

    Bardzo prawdopodobne 偶e by troch臋 pomog艂a ale zarazem te偶 by troch臋 popapla艂a w moim 偶yciu.

    Masz w 偶yciu jaki艣 l臋k? Strach przed czym艣? Co Ci臋 najbardziej przera偶a?

    Nie posiadam prawie 偶e 偶adnych l臋k贸w. Jednym prawdopodobnie z 3 moich l臋k贸w jest L臉K WYSOKO艢膯I nienawidz臋 tego 艣cierwa.

    YgbZztU.png

    • Lubi臋 to! (+1) 3
    • Super! (+1) 3
    Odno艣nik do komentarza
    Udost臋pnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawarto艣ci tego postu?
    Zaloguj si臋 lub Zarejestruj nowe konto, aby korzysta膰 ze wszystkich dost臋pnych funkcji!
    • Dzi臋ki! (+1) 1
    Odno艣nik do komentarza
    Udost臋pnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawarto艣ci tego postu?
    Zaloguj si臋 lub Zarejestruj nowe konto, aby korzysta膰 ze wszystkich dost臋pnych funkcji!
    • Haha 1
    • Super! (+1) 1
    Odno艣nik do komentarza
    Udost臋pnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawarto艣ci tego postu?
    Zaloguj si臋 lub Zarejestruj nowe konto, aby korzysta膰 ze wszystkich dost臋pnych funkcji!
    • Haha 2
    Odno艣nik do komentarza
    Udost臋pnij na innych stronach

    Go艣膰
    Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
     Udost臋pnij

    • Dodaj now膮 pozycj臋...
    Przegl膮dasz forum jako go艣膰.
    Nie posiadasz dost臋pu do niekt贸rych tre艣ci i funkcji!