Skocz do zawartości

    Zamknięty gdziebomba - prośba o UB


    gdziebomba
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Mamy 24 godziny na rozpatrzenie demka. Czekaj cierpliwie. 🙂 @ Blacklisted CS:GO

    Ban z dnia 8 kwietnia 2023 zupełnie przypadkiem został nadany na nick "gdziebomba" oraz ten sam adres IP, na którym wchodziłeś do dziś dnia? Ciekawy zbieg okoliczności. Ban ten został przypisany

    Nick podczas gry: gdziebomba
    
    Data Bana: 02.05.2023, 22:17
    
    Serwer: ONLY MIRAGE
    
    Powód Bana: Aktywny ban http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:766735566&advType=steamid
    
    Twoje Steam ID: STEAM_1:0:639312640 
    
    Witam z tej strony gdziebomba, piszę to odwołanie, gdyż nie wiem za bardzo o co chodzi z tym banem.
    Wchodząc na mojego bana jest powód "Aktywny ban" i link do innego bana. Na początku czułem się bardzo skonsternowany tą sytuacją, gdyż nie wiedziałem o co chodzi.
    Po dalszej analizie sytuacji zrozumiałem, że ban do konta podlinkowanego należy podobno do mnie.
    Jestem do teraz bardzo zdziwiony tą sytuacją, bo nigdy nie grałem na waszym serwerze na koncie o nazwie "i just shit myself" (https://steamcommunity.com/profiles/76561199493736861), tylko zawsze na koncie "gdziebomba" (https://steamcommunity.com/id/gdziebomba/), jeżeli chodzi o tą sprawę bardzo proszę o dokładniejsze wyjaśnienie tej sprawy, ponieważ nie mam pojęcia, czy konto to jest powiązane z moją siecią, czy było używane na moim urządzeniu.
    Na moje usprawiedliwienie - nie jest możliwe to, abym grał wtedy na serwerze, ponieważ grałem w tym czasie na pewnym serwerze minecraft (więcej informacji mogę podać na discordzie - befsztyk#6918). Również nie widzę sensu, dlaczego miałbym podobno zostać oflagowany "[CSK AC] Wykryto nieprawidłowy ConVar (mat_postprocess_enable)", gdyż wszystkie bany nałożone na moje konto były ściągane.
    Zarówno jeden z administratorów podczas rozgrywki na serwerze powiedział "ja ciebie sprawdzałem kilka razy i wydaje mi się, że nic nie masz", czy coś w tym stylu, co możecie sprawdzić na demku. 
    Na potwierdzenie tego, że nie jestem nowym graczem mogę podesłać SS'y moich profili faceit, esea, esportal, czy kont których sprzedawałem/boostowałem. 
    W ostateczności mogę wam dać dostęp do mojego PC, abyście sami sprawdzili, że nie mam żadnych programów.
    Pisząc to, chciałbym też zwrócić uwagę na pewnego osobnika, który ewidentnie się na mnie "uwziął" pisząc na mnie zgłoszenie. Powody, dlaczego miałbym dostać bana są po prostu śmieszne na to ile ma godzin oraz który ma poziom na serwerze, a co jego gameplay nie oddaje.
    Po wszelkie informacje dodatkowe proszę zwracać się najlepiej na discordzie, gdyż odpowiedź tam będzie najszybsza. 
    Jeżeli nawet nie dostanę unbana z tego powodu, chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym kontem i jak jest ze mną połączone, gdyż nie wiem, czy może ktoś niepożądany zdobył dostęp do mojej sieci albo urządzenia.
    *EDIT teraz sobie przypomniałem, że też mogę nagrania pokazać jak cały tydzień grałem i wbiłem topkę na innym dużym serwerze na czystym koncie, co też może pokazać, że jednak coś tam potrafię i nie czituję
    Pozdrawiam,
    gdziebomba
    
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!