Skocz do zawartości

    Zamknięty Hejka tu lenka


    GALAXER
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Twój nick: GALAXER Nick podejrzanego: gdziebomba IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_1:0:639312640 Serwer: ONLY MIRAGE Mapa: MIRAGE Data i godzina: 02.05.2023 00:01 - 00:34 L

    http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:766735566&advType=steamid http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:639312640&a

    Zgłoszenie zostało przyjęte! Jeżeli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, zgłoś ten post Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

    Twój nick: GALAXER

    Nick podejrzanego: gdziebomba

    IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_1:0:639312640

    Serwer: ONLY MIRAGE

    Mapa: MIRAGE

    Data i godzina: 02.05.2023 00:01 - 00:34

    Link do demka: https://215.gotv.pro/srv64121/auto-20230502-0001-de_mirage.dem.zip

    Podejrzane sytuacje: 

    1:10 - Gość rashuje B apsy, widząc przez ściane typka, który się do niego zbliża nienaturalnie się zatrzymuje będąc w niego wcelowanym.
    2:04 - ?? Przeciwnik mu wychodzi zza ściany i nagły przeskok na jego głowe
    2:15 - 2:17 - bomba zaczyna strzelać obok przeciwnika, a strzały trafiają idealnie w ciało. a następnie nie widząc przeciwnika nienaturalnie skanuje go w głowe
    3:48 - 3:53 - strzela się ze mną, nie może mnie trafić, po czym jego celownik przechodzi za moim modelem za ściane. Spójrzcie też na jego movement skręca w lewo widząc przez ściane, że biegnę w prawo abo go peeknąć.
    3:59 - Idealnie się wcelowuje przez ścianę i czeka aż przeciwnik wyjdzie mu pod celownik
    5:08 - sytuacja się powtarza, celownik ma na boxie na gali, oddaje strzał, a gość wbiegający na shorta dostaje DMG.
    5:13 - Idealnie wcelowuje na głowe przeciwnika przez fireboxa na A.
    9:48 - gość dostaje głowe od podejrzanego zanim ten dobrze wychyli się zza ściany??? Następnie preefireowanie przez ściane???
    9:57 - prefire na gościa na standardzie, zwróciłbym uwagę na to, że celownik jest pod snajperem, a on dostaje DMG :)))
    17:13 - celownik przeskakuje na ciało przeciwnika, nikt mi nie wmówi, że to był flik, fliki nie są aż tak nienaturalne
    20:03 - chciałbym żeby kolega zrobił jakiś trening kontrolowania strzelania w skoku, wszystkie kule idealnie lecą w ciało CTka będąc w LOCIE
    29:29 - rashując rampe widział hubiego, ale to jak szybko oddał strzał daje do zastanowienie, nowa młoda gwiazda?


    Dodam tylko od siebie, że ten gracz ma dużo więcej demek które można by rozpisać, ale nie mogę ich znaleźć. To jak szukanie igły w stogu siana. Mam nadzieję, że to wystarczy aby kolegi, który stara się o admina pozbyć z serwera 😉

    • Ja pierd*le 1
    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!