Skocz do zawartości

    Zamknięty Zgłoszenie 404


    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Twój nick: ᵖᵉᵉᵏ𝙚 𝙧 𝙘 𝙚 Nick podejrzanego: 404 IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_0:1:175549768 Serwer: Only Mirage Mapa: de_mirage Data i godzina: 2022-03-09 17:52-18:32 Lin

    Z uwagi, że mam ku#ewsko długi staż w Counter-Strike i potrafię odróżnić spaleńca od czystego gracza, to się wypowiem.   24:31 podejrzany strzela się z Crissem, ten spada z okna, czyli ma

    Twój nick: ᵖᵉᵉᵏ𝙚 𝙧 𝙘 𝙚

    Nick podejrzanego: 404

    IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_0:1:175549768

    Serwer: Only Mirage

    Mapa: de_mirage

    Data i godzina: 2022-03-09 17:52-18:32

    Link do demka: https://215.gotv.pro/srv64121/auto-20220309-1752-de_mirage.dem.zip

    Podejrzane sytuacje:

    Runda 15, kiedy zostaje ostatni terro, a podejrzany po wychyleniu z jungli skanuje standard w miejscu w którym się nie da zabić (coś w stylu jakby prefire chciał zrobić) [24min 50sec].

    Runda 17 podejrzany robi 3 niesamowite, niezwykle szybkie jak i celne eliminacje [28min 05sec zaczyna się].

    Runda 18 [29min 0sec] widać jak gracz "404" próbuje się kryć lecz nie zbyt mu to wychodzi przez aimlocka i wallhacka na midzie czy kill na spawnie terro.

    Runda 19 [31min 00sec] ostatni CT żyje gonitwa na bombsite B, że tak powiem "co za kocie ruchy te gesty rękoma"... żarty żartami ale gościu szybciej unika kul niż one wystrzelą...

    Runda 21 [34min 08sec i pare sekund później] chodzi mi o jego peek na mida od razu wcelowany w gościa w oknie który jeszcze stoi schowany a gdzie jest celownik podjrzanego?? i pare sekund później jego celownik na konekcie tak samo ściany mu nie przeszkadzają... [34min 28sec] gdzie ruszał celownikiem kiedy zabijał z apartów terro na midzie.. [34min 34sec] kill na terro szybkie sprawdzenie pleców kill na palacu ale rampy już nie sprawdził, bo przecież nikogo tam nie było.. ale skąd on wiedział.

    Runda 24 po podłożeniu bomby mogę tylko powiedzieć, że ten zawodnik w tej rundzie był szybszy niż tak zwana nie zdrowa dwójeczka 😉

    Podsumowując nie było łatwo pierwsza połowa w wykonaniu tego gracza po CT była nudna nie pokazywał za dużo oprócz jeden akcji w rundzie 15 [24min 50sec] na jego nie szczęście w 2 połowie po T pokazał za dużo.. Były akcje w których się krył tu popatrzę w puste miejsce, tu plecki w apartach, bo widział na midzie jak gościu broń zmieniał.. ale nie ze mną te numery detektyw erce był na miejscu i złapał tego łobuza na gorącym uczynku!!! Jeszcze dodam, że warto sprawdzić jakie grupy steam posiada na profilu, mam nadzieje, że dla osoby sprawdzającej demo (black list/opiekun) będzie to tak samo jawnie widoczne jak i dla mnie chociaż nie jest to najprostszy przypadek, pozdro! 😉 

    • Lubię to! (+1) 1
    • Ja pierd*le 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!