Skocz do zawartości

    Zamknięty Delikatny problem z komendą /rangi


    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam o zdrowie pytam.  Zauważyłem mały problem z pluginem od rozpisanych rang za daną ilość punktów... mianowicie chodzi mi o to, że Np. Supreme nie jest za 9100punktów tylko przydziela go gdy k

    Witam o zdrowie pytam. 

    Zauważyłem mały problem z pluginem od rozpisanych rang za daną ilość punktów... mianowicie chodzi mi o to, że Np. Supreme nie jest za 9100punktów tylko przydziela go gdy ktoś ma ich już 8600 i jest tak też z innymi rangami co prawda nie wszystkimi ale zdarzają się takie przypadki. Moją propozycją jest spojrzenie jaką faktyczną liczbę punktów potrzeba do danej rangi i zmienić samą rozpiskę tych rang na właściwą potrzebną do tego ilość punktów. Przy okazji też samą komendę /rangi zmienił bym na !rangi (nie jest to AMXX/1.6) żeby komendy wpisywać poprzez "/". Zmieniłbym to na !rangi albo !lvl (lvl gdyż jest to bardziej intuicyjne, ponieważ większość serwerów tak ma lecz rangi też nie wygląda źle 😉 ).

     

    Więcej niedociągnięć póki co nie zauważyłem ale pomyślałem, że warto o tym napisać, ponieważ jak napisała @  lilworm  w moim ostatnim poście będą pracować nad balansem jak i Vip pod koniec tego tygodnia. 

    Pozdrawiam i życzę miłego weekendu! ❤️ 

    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!