Jump to content
Sign in to follow this  
kokosik i melonik

NOWY SERWER FFA

14 posts in this topic

Recommended Posts

Witam wszystkich zgromadzonych czytających ten temat !

Jestem Kokosik  i Melonik (jedna osoba), mieszkam i pracuję w Niemczech w cs 1.6 gram baaaardzo długo.

Szczerze powiem brakuje na sieci serwera FFA gdzie można by pograć na innych mapkach.

Chciałbym Stworzyć serwer FFA na tej sieci (nowy).  Wykupiony serwer byłby to ten z najwyższej półki z hostingu oneshotonekill..... oraz wykupiona reklama  1 miejsca na cs setti

Nie boję się o to by po postawieniu  serwera i dołączeniu do Sieci  miał ten serwer paść z powodu nie opłacenia lub braku ludzi, ponieważ jestem w stanie opłacać go na tyle by mógł istnieć .

Generalnie wiem ze na początku jest trudno zebrać ludzi dlatego ze swojej strony oferuję również reklamę na pozostałe serwery ( tylko cs 1.6 ).

Pozdrawiam życzę miłej nocy  :) 

Osobiście nie raz nudzi mi sie dd2 i szukam jakiejś odskoczni typu [3-4 maps]. Moim skromnym zdaniem by się przydał.

• Lubię to! 1

jeśli bierzesz wszystko na siebie i nie będziesz miał problemu dogadania sie z administracją to czemu nie, ja z chęcią na takim zawitam :D 

Również z chęcia wbije na jakies 4 maps :D U nas ludzie lubią starocie  :D

Jak bd wyglądał serwer lub VIP w twoim mniemaniu ? :)

Też lubię pograć coś innego niż dd2. Pomysł jak najbardziej na tak. 

Skontaktuj sie ze mna na pw jezeli szukasz osoby zaufanej i opiekuna serwera i wspólnika :D

@@Edit: Jestem za z tym pomysłem

Edited by NotoriousMcgregor

Jak najbardziej na tak :) brakuje tu urozmaicenia, fajnie byłoby pograć na innych mapach. 

@cajmert @Ogen Dogen

Równiez jestem na tak chetnie zawitam 😁

wchodze w to xD Nuke inferno train DD1 i kabul :D

@Ogen Dogen  

Zapomniałem się z edytowaniem xDDD

Jaaasne jak najbardziej na TAK, bo sama czasami uciekam żeby pograć coś innego... Tylko wiedz, że to nie takie tanie rzeczy, bo sama o tym myślałam... 😁

Gdybyś potrzebował pomocy to zapraszam :)

16 godzin temu, Dzaastine napisał:

Jak najbardziej na tak :) brakuje tu urozmaicenia, fajnie byłoby pograć na innych mapach. 

@cajmert @Ogen Dogen

Zwłaszcza Nuke i Inferno :D

• Haha 2
Dzaastine,

Hahahahahaha <3

No cóż, większość pewnie będzie zawiedziona tą decyzją, ale musimy niestety odrzucić tą propozycję. Pojawiłeś się tutaj znikąd, przychodzisz sam, nikt cię nie zna i na wejściu proponujesz nam ot tak furę kasy za nic ? Musisz naprawdę kupę kasy zarabiać, żeby pozwolić sobie na co miesięczne umieszczenie 4 serwerów w top1 setti czy nawet wykupienie miarodajnej reklamy u nich :D Nawet pracując w Niemczech  myślę, że jest to spory wydatek, ale niech ci będzie, nie interesuje mnie zasobność twoje portfela.

Z tego powodu postanowiłem zrobić sobie mały research na twój temat no i nie jest kolorowo ;) Jesteś toksyczną osobą, lubisz się wygrażać, gdy się współpraca nie układa, mało tego masz ciekawe powody banów na innych sieciach (między innymi również za czity, których również tutaj nie tolerujemy). Ok, możesz powiedzieć, że się na ciebie uwzięli z tymi czitami, ale ban na overwatchu to już chyba coś znaczy ^^

Dlatego grzecznie napiszę, że podziękujemy za współpracę z taką osobą. Mimo wszystko bardziej od pieniędzy cenie sobie zdrowy rozsądek i zdrowe relacje w naszej społeczności. Jak chcesz grać z nami i uczestniczyć w naszej społeczności to proszę bardzo, nie zabronię ci, ale bliższą współpracą nie jesteśmy zainteresowani. Ani teraz, ani nigdy później.

• Lubię to! 4

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...