Skocz do zawartości

    Zamknięty MACIE ! :D


    Rekomendowane odpowiedzi

    "Dla mnie , bo chce se czytac Ciagle mecza mnie ludzie, dlatego zyje w tym trudzie, na bol nie reaguje nie jest w stanie mi uciec, na pulsie trzymam dlon , ktora skarze mi droge, chyba ze sie wyjebe i powiem ze to koniec ye ye ye ye , i powiem ze to koniec yeeeee ye ye ye yeeee, Nie chce mowic ze to koniec kurwa nie chce tego, dlatego trzymam z mymi bracmi pozdro dla kazdego, gdyby nie oni, nie bylo by mnie z wami, mielem(?) doboru zycie albo spanie bez granic, wiem jak to jest kiedy czlowiek nie ma sil i tez wiem jak to jest kiedy ktos ci sypie syf kiedy nie odmowisz, bo niby nie masz nic, kiedy ktos sie smieje za plecami, albo prosto w pysk yee yeee, Ciagle mecza mnie ludzie dlatego zyje w tym trudzie, na bol nie reaguje nie jest w stanie mi uciec, na pulsie trzymam dlon , ktora skarze mi droge, chyba ze sie wyjebe i powiem ze to koniec ye ye ye ye ye, i powiem ze to koniec yeeeee ye ye ye ye yeeee, Zrob ze mna co ze chcesz dostalem juz kilka razy w pysk, chociaz nie balluje to pruje na to na razy trzy, nie szanuje chuje na pluje czasami prosto w ryj, cala poole postawilem na fure i robie skrt a teraz kiedy skacze w skaczecie w rytm, preferuje zycie jakim kurwa zawsze chcialem zyc, pogladam na zdjecia kiedy dowiaduje sie ze musze isc, wracam do domu zostawiam za soba moj caly fill, kiedy zostawie puste miejsce i zabraknie kogos we mnie chce by wiedzieli ze jestem tam gdzie powinienem byc i kiedy wyjde wyzej odejde i zmienie podejscie pamietajcie przynajmniej ze ktos taki tutaj byl. Gramy z chlopakami zeby tutaj zapamietali chcemy by z legendami niby czerwone gitary zanim skonczy sie czas i zanim bedziecie plakali ze to naprawde juz koniec zagrali pora zostawic. teraz mijamy sie jak by tylko w tekscie nie wiem gdzie jestescie ci co wierza jeszcze, wyszedlem na chwile przescie zaraz bede, odwiedz kiedys moj grob nie mow nie potrzebne. Ciagle mecza mnie ludzie dlatego zyje w tym trudzie, na bol nie reaguje nie jest w stanie mi uciec, na pulsie trzymam dlon , ktora skarze mi droge, chyba ze sie wyjebe i powiem ze to koniec" 

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!