Jump to content
Macieyoo

Laptop

13 posts in this topic

Recommended Posts

Witam. Szukam laptopa do 2000zł, więc zbieram trochę opinii od ludzi, którzy może się lepiej znają. Szukam czegoś do codziennego użytku, Netflixa i nienajnowszych gier, głównie Football Managera 2019;)). Znalazłem coś takiego na Allegro: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7622798816 Jakość do ceny raczej dobra i chyba warto? Do tego 100% pozytywnych ocen.

• Haha 1

Jak do "najnowszych gier" to tak średnio za 2000 :D

Teraz koleżanka wybiera lapka za 3k i są nawet niezłe.

Proponuję Ci poczekać do 23.11 (black friday).

No właśnie o nie najnowsze (wiem, błędnie napisałem, bo oddzielnie się to pisze) gry mi chodzi. Takie z niedużymi wymaganiami. Ale w sumie dobra rada, żeby poczekać do black friday.

za 2k raczej dostaniesz tylko cos z integra wiec na jakis komfort w grach mozna zapomniec  :) 

radze uskladac do tych 3k i juz cos fajniejszego bedzie mozna zgarnąc 

najtansza propozycja wg mnie to https://www.x-kom.pl/p/443228-notebook-laptop-15-6-lenovo-ideapad-330-15-i3-8130u-4gb-120-win10-mx150.html chociaz ja bym dolozyl do wiekszego ssd to 50zl i najlepiej wziac wersje z 8gb ramu czyli razem +250zl

By  Ogen Dogen ,

4GB ramu to słabo na dzień dzisiejszy :D

By  mattylele ,

Ogen, do 2k cinszko z dobrym prockiem, grafą i jeszcze ramem :D

Ale nie mam zamiaru na nim grać w Wiedźminy czy tam GTA, bo i tak jestem graczem konsolowym, a na tym na Allegro mam GTX 950 jednak.

I tak Ci nie pojdzie na tym wiedzmin czy gta :D  nie no na mx150 gta raczej odpalisz xd

To powiedz nam w co zamierzasz grac :) 

@

mx150 > gtx950m 

jezeli nie zamierzasz grac praktycznie wcale to integra w zupelnosci wystarczy 

Ale mx jest droższa. Nie chce integry, bo chciałbym grać w gry typu Life is Strange 2, jedynka poszła mi na o wiele słabszym procesorze i karcie to tu raczej na spokojnie, bo nie ma dużych wymagań. Jestem zapalonym graczem Football Managera i to reklamy najnowszej edycji tak na mnie wjechały, że muszę kupić coś na czymś to sprawnie pójdzie. No i standardowo liga legend, cs i inne takie klasyki na komputery nie za 5k.

Albo dobra, nie będę zapalonym graczem, ale karta graficzna się przyda bo czasami mam ochotę zagrać w coś starszego.

By  111 ,

nie pisz post pod postem, uzywaj opcji edytuj :)

Poczekaj do tego 23.11, dozbieraj może trochę kaski i dorwiesz coś lepszego. Nie ma sensu teraz porównywać i zbierać opinię, jeśli w czarny piątek wszystko będzie X% taniej i będziesz miał o wiele lepszy sprzęt w takiej cenie. Wg mnie ten temat zbędny na dzień dzisiejszy skoro masz czas i możesz poczekać te 20 dni. Ktoś Ci coś doradzi a potem się okaże, że masz o niebo lepszego lapka w takiej samej cenie. Fk logic.

Edited by mattylele

Zrobisz jak uwazasz :D 

Twoj Podany lapek jest juz dosc stary (2014), ja dalem Ci propozycje z w miare nowym i duzo wydajniejszym sprzetem, zarówno  procek jak i karta. W lolu na pewno roznice odczujesz bo stal sie juz "dość" wymagający. Wiecej nic do dodania nie mam :D

Pozdrawiam :)  

Dozbieraj do 3,5 i masz i5 7300HQ + GTX 1050 4GB a nie tego szrota że stary Core 2 Quad Q6600 by go przegonił ;v I żadnych procesorów niskonapięciowych z "U" na końcu tylko "HQ" oraz polecałbym jakiś Xkom czy MediaMarkt a nie Allegro... Albo zrezygnuj z laptoka i składaj stacjonarny za 2,5 masz AMD+ GTX 1050Ti ;v

@mattylele Można ale nadal ciężko prędzej z GTX 1050 2GB

By  mattylele ,

Za 3,5 to już i7 dorwać można ;d

By  mattylele ,

Gdyby uzbierał tyle na 23.11 to dorwałby ;)

Dell Inspiron 7566 - https://allegro.pl/dell-inspirion-15-i5-gtx960-8gb-ram-1tb-dysk-gw-r-i7308526814.html

Dell Inspiron 7559 - https://allegro.pl/mocny-laptop-dell-15-7559-i7-8gb-ram-1tb-gtx960-i7629535292.html

Jeśli już chcesz kupić lapka to polecam Della albo Acera bo to jedyne laptopy, które mają dobre chłodzenie. Hp i resztę omijaj szerokim łukiem. Jeśli chcesz grać w cokolwiek i koniecznie musi być to lapek to za 2 tysie zapomnij chyba, że wyłapiesz jakiś poleasingowy ale najczęściej nie mają kart graficznych GTX ale zintegrowane. Lapek musi mieć minimum 8Gb RAM, procek i5 i minimum GTX 980 jeśli chcesz grać w cokolwiek no i weź pod uwagę zakup dysku SSD bo na HDD to sam win10 ładuje się z 3min xD Za tą kwotę ciężko coś wyłapać szczególnie, że obecnie na rynku są ceny z kosmosu więc moja rada... Poczekaj z zakupem bo teraz na black friday będą wciskali ludziom wszystkie stare leżaki magazynowe i na święta będą ceny jeszcze wyższe niż normalnie. Jak dasz radę przeżyć to pozbieraj kaski i zakup po nowym roku na spokojnie i z głową. Nie czytaj tych opini na necie a szczególnie na stronach gdzie sprzedają takowy sprzęt bo tam po 1 dniu ludzie piszą, że sprzęt zajebisty a nawet nie zagrali albo się w ogóle nie znają... Poszukaj z tych marek co napisałem i pamiętaj żeby zwrócić uwagę na chłodzenie karty i procka bo większość lapków osiąga nawet 90 stopni przy grze mario xDD Siedzę trochę w sprzętach więc jak będziesz potrzebował jakiejś porady czy coś to pisz śmiało a na razie trochę więcej uzbieraj :-) elo

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat przedawniony.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice