Skocz do zawartości

    Zamknięty #10 Szybka Szóstka! - domdum


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    Plbu6KE.png

     

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @domdum (Bombiczi)

     

    Informacje na temat Szybkiej Szóstki ---> KLIK

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 


    Jestem Dawid, ale imię nic nie mówi o człowieku. Całe życie skupiam się na poznawaniu i rozwijaniu siebie. Wydaję mi się, że świat, w którym żyjemy zrobił ze mnie samotnika, osobę która radzi sobie ze wszystkim sama, nie potrzebuje wsparcia czy osoby towarzyszącej. Nie ufam ludziom, więc odkąd potrafię o siebie zadbać, nie chcę też na nikim polegać. Na co dzień jestem leniem, trochę dłużej sportowcem. Dorabiam jako ratownik wodny na basenie. Niedługo zaczynam życie studenckie na kierunku Informatyka, z którą zawsze mnie wiele łączyło, a swoją przygodę z cs 1.6 zacząłem już około 9 lat temu.

     

     Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?


     Ideał kobiety... To chyba niemożliwe ;) Wydaje mi się, że nie da się połączyć najlepszych cech charakteru i wyglądu w jedno. Poza tym, nie mam i nigdy nie miałem swojego ideału. Nie kieruję się zasadami czy wcześniej narzuconymi wyznacznikami, tylko zmysłami, instynktem i rozumem. Myślę, że nie ważne jak blisko ideału była by druga połowa, to i tak musimy w pełni znać siebie, żeby to było prawdziwe. Póki nie znamy siebie, ciężko jest dobrać jakikolwiek ideał, no chyba że powierzchownie. Moim zdaniem, trzeba mieć to coś, wspólne zainteresowania i podobne charaktery. Aby zdobyć moje zainteresowanie nie wystarczą takie podstawowe cechy jak: szczerość, ufność, poczucie humoru czy prawdziwość, ale kobieta musi mieć w sobie coś wyjątkowego, np. odwagę, stanowczość, inteligencję, kreatywność, dystans do siebie, ambicje.

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 


     Szczęście jest i go nie ma, niektórzy mają więcej, drudzy mniej. Nie wiem czy to, dzięki szczęściu czasem uda nam się coś na co nie było szans, a czasem zabraknie farta. Odwołując się już do meritum, twierdzę że wszystko siedzi w naszej głowie. Szczęścia nie da się określić, ale każdy z nas może je czerpać na inne sposoby. Ja nie potrzebuję wiele do szczęścia, wystarczy że ja i moi bliscy będą żyli w zdrowiu i spokoju. Kiedyś zawsze garnąłem się do pomocy innym, bo szczęście drugiej osoby, uszczęśliwiało też mnie. Teraz już wiem, że nie zawsze warto, więc nie każdy może na to liczyć. Jest taka piosenka Sylwii Grzeszczak "małe rzeczy" i jestem zdania, że te małe rzeczy dają najwięcej radości i szczęścia. Nie załamujcie się całkowicie, gdy czasem się coś posypie, takie jest życie, ale pomału czerpiąc szczęście z codzienności, wszystko się będzie układać.

     

     

     

    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?


    Widzę, że trafiłem w odpowiedzi na pierwsze pytanie :D Jest wiele ważnych rzeczy, których nauczyłem się w różnych momentach swojego życia i zmieniły mnie one całkowicie. Myślę, że najważniejsze jest to, żeby uczyć się nie tylko na błędach swoich czy cudzych, ale też na sukcesach. Specjalnie napisałem, żeby uczyć się na sukcesach, bo pewnie dla wielu zabrzmi to bardzo kontrowersyjnie. Chcę powiedzieć, że w każdym momencie swojego życia, możemy zyskać pewne doświadczenie, które zmieni naszą przyszłość na lepsze. Wszystko co musimy robić w tym celu to obserwować, myśleć i próbować.

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 


    Inwestuję w coś co pozwoli mi zyskać stały dochód, bank, hotel, udziały w korporacji. Poza tym kupuję wyspę i wszystko co mi potrzebne do przeżycia na niej i izoluję się pośród natury. Zajmuję się tworzeniem własnych dzieł, własnego azylu w postaci małej części świata. Znaczny nadmiar przeznaczyłbym na indywidualną pomoc chorym i potrzebującym oraz ludziom, którzy zajmują się tym przez swoje życie bez znacznej korzyści materialnej.

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)


    Życiowa piosenka... Przychodzą mi na myśl same negatywne życiowo. Na pewno może skojarzyć się każdemu z różnymi osobami czy miejscami, no i jest bardzo prawdziwa. Nikt chyba nie lubi kłamstw i fałszywości.

     


    Z mojej strony to by było na tyle. Niestety dostałem tylko 6 pytań. Mam nadzieję, że trochę was zaciekawię i może ktoś potraktuje to jako pewnego rodzaju doświadczenie życiowe czy pro tipy :D Dzięki za uwagę, pozdrawiam.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!