Konicho

 V.I.P
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5g 56m 24s

Community Reputation

31 Początkujący

3 Followers

About Konicho

 • Rank
  Aktywny forumowicz
 • Birthday 11.04.1998

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Gubin ( Lubuskie )
 • Zainteresowania:
  Piłka Ręczna =)
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

820 profile views
 1. #2 Daily Cards Giveaways

  https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=159064258&token=jBlWe98V
 2. Pytanie tygodnia - #1

  Wyszukiwarka serwerów w cs 1.6 mnie tutaj zaprosiła
 3. Nowy serwer CS:GO

  Gral ktos z was w 1.6 w Pokemod'a ? Ten mod byl świetny i dalo się na nim zarobić. Oferuje on dużo atrakcji a rozgrywka sie nie nudzi ! :"D Mysle ze w cs go bylby rowniez ciekawa opcja. @Ogen Dogen Na ten moment może już nie ma aktywnego takiego serwera. Ale były takie, pliki są pod cs go. Wystarczy wygooglować i znajdzie się kilka serwerów, które taki mod posiadały. A gdyby taki unikalny serwer powstał i w miarę się rozwinął, to możliwe jest że graczy ciągle by przybywało. Miejsce jest na kilka możliwości związanych z usługą VIP czy innych ofert ze sklepu: Pokemony Legendy/EXP/Unikalny Pokemon.
 4. Dawca

  Nie wiedziałem gdzie rozpocząć ten temat więc przepraszam ! Dnia 11.10.2017 zostałem dawcą szpiku kostnego, jestem dumny sam z siebie za to. Mój szpik w przyszłości może uratuje komuś życie a mnie to nic nie kosztuje. A wy co o tym myślicie ? Warto zostać dawcą? Jaki jest proces zostania dawcą ? Jest on bardzo krótki oraz prosty ! Dawcą szpiku może zostać każdy w wieku 18-50 lat, potencjalny dawca musi być zdrowy. Oczywiście nie wszystkie choroby wykluczają nas bycia dawcą. Do wyboru mamy dwie opcje, możemy zadeklarować oddanie szpiku tylko dla osób w naszym Kraju, bądź druga opcja Dla osób w całej UE (bądź świecie, nie do końca pamiętam) Każdy kto chce zostać dawcą musi wypełnić formularz, można go otrzymać w stacjach krwiodawstwa i Zakładach Opieki Zdrowotnej a także pobrać z Internetu ze strony http://www.poltransplant.org.pl. Następnie przechodzimy przez proste badania śliny, przez minute w ustach o dziąsła ocieramy dwa waciki które zbierają DNA i oddajemy w danym punkcie odbioru. Czekamy na wyniki badań i jeśli wszystko jest w porządku to po okresie 1-3 miesięcy otrzymujemy kartę dawcy ! I tak o to staliśmy się dawcą szpiku kostnego. Wydobycie szpiku kostnego odbywa się na dwa sposoby, wybór należy do dawcy. 1) Sposób, przez 4 dni bierze się leki które uwalniają szpik kostny do krwiobiegu. Następnie nasza krew jest przetaczana do urządzenia które zbiera szpik. Z jednej ręki wychodzi krew, idzie do maszyny i wraca bez szpiku do drugiej ręki i przetaczanie te trwa 3 godziny. 2)Sposób to pobranie szpiku kostnego z talerza kości biodrowej. Odbywa się to pod narkozą, po pobraniu szpiku jest możliwe, że będziesz odczuwać miejscowy ból niezbyt silny. W tym przypadku w szpitalu można spędzić 2-3 dni. Po oddaniu szpiku kostnego człowiek czuję się tak jakby miał grypę, taki stan utrzymuje się kilka dni. Jeśli znajdzie się osoba potrzebująca nasz szpik, to otrzymamy telefon z fundacji by zgłosić się do danej placówki by oddać ten szpik. Oddanie szpiku jest anonimowe, to chyba tyle z moich informacji. Resztę można się dowiedzieć w internecie,telefonicznie bądź w którejś w/w placówce. Pamiętajcie, że nas to nic nie kosztuje a możemy uratować komuś życie !
 5. Witammm

  Witaj
 6. Przywitanie

  Siema
 7. Miałem na myśli role w której najlepiej się spisujecie. Po prostu waszą ulubioną
 8. Koniec sezonu

  Z tego co czytałem na stronie Riotu, to z moich interpretacji wynika iż każda dywizja od Golda Po Challengera będzie posiadać tak jakby Chroma Skin z Barwami posiadanej dywizji. Diament, bardzo wysoko ! Też miałem w planach wbicie chociaż DV lecz od czerwca do końca sierpnia nie grałem w Lige to za nieaktywność wrzuciło mnie do G1 z P3. :"D
 9. SIEMANKO

  Siemka
 10. Witam Koniec sezonu rankingowego 2017 zbliża się wielkimi krokami, zakończy się on 7 listopada br. A sezon 2018 rozpocznie się 16 stycznia 2018 ! Krótko o nagrodach na koniec sezonu : Gracze którzy awansują co najmniej do Golda otrzymają Zwycięską skórkę do Gravesa, a jego barwy będą zależne od posiadanej dywizji. Skórkę Zwycięski Totem można uzyskać poprzez wbicie co najmniej Srebra w dwóch kolejkach, czyli np Srebro w Soloq oraz Srebro we Flex'ach bądź Soloq 3vs3. Dodatkowo Riot Games dla Honorowych Graczy rozda skórki do Totemów,ich wygląd zależny będzie od poziomu honoru. Wszystkie nagrody zostaną rozdane w przeciągu miesiąca od końca sezonu, niektórzy dostaną szybciej a inni później. Teraz mniej przyjemna część, gracze nie kwalifikują się do nagród sezonowych: - gracze z banami lub ograniczeniami czatu, które są aktywne w chwili zakończenia sezonu - gracze, którzy dostali bana na siedem lub więcej dni od 22.08.2017 - gracze, którzy dostali bana za podbijanie w sezonie 2017. Ja mam w planach zakończenie sezonu w Platynie a jak tam wasze dywizje ? Materiały z których korzystałem znajdują się na oficjalnej stronie league of legends.
 11. Jaka jest według was najlepsza rola w League of Legends?
 12. Witam! ;)

  Siemka
 13. Wprowadzenie ciszy nocnej.

  Widać moje anonimowe zgłoszenie prawilnego obywatela w końcu przyniosło efekty
 14. ElDO

  Siema
 15. Dziękuję za Wszystko.

  3-maj się !

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice